2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349416 بازدید | 40791 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم عزیزم عالی بود فقط چرا تو سوپ ها کره یا روغن زیتون میریزین حتما باید باسه؟؟؟

من اوایل نمیریختم، ولی شکمش خیلی دیر به دیر کار میکرد. برای همین بهم گفتن بریز. هرچند وقتی میریزم هم باز دیر به دیر کار میکنه! فقط گلابی یا کمپوتش موثره. حالا مادرشوهرم میگه قبل از خواب نصف قاشق چایخوری روغن بده، روش هم شیر بده. فکر کنم اینطوری بیشتر اثر کنه.

2728
2740
نه شیر نمیریزم ،دوست نداره  سوپ من خیلی خوشمزه میشه ،جالب اینجاست بزرگتراهم از کنجکاوی امتحان ...

عزيزم ميشه دستور سوپ شيرتونو بنويسين ،ممنون ميشم🙏🙏

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
راس میگه نادرشوهرت .چون دکتر بمن گفت روغن زیتون بریز تو ده قطره شیر خودت و بهش بده .

البته من بهش ندادم من وقتی پسرم یبوست میگیره با روغن زیتون پشتشو از بالا ب پایین و شکمشو ماساژ میدم بعد ی زبع میره بیرون .منتها دیر ب دیر کارکنه بهتره بچه ها تپل میشن 

بچهامادوباره همگی سرماخوردیم 🤧😷🤒

راستی آواهم سرماخورده یکشنبه داروها ش تموم شد چهارشنبه واکسن داره که میشه فردا بنظرتون اشکال نداره البته دکترش گفت ایرادی نداره 

راستی شبم تولد علیرضاس یعنی فردابود ولی بخاطراینکه میخام واکسن اواروبزنم گفتم اذیت میکنه امشب میگیرم تاالانم داشتم ژله وکیک درست میکردم 👨‍🍳

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
بچهامادوباره همگی سرماخوردیم 🤧😷🤒 راستی آواهم سرماخورده یکشنبه داروها ش تموم شد چهارشنبه واکسن دا ...

عزیزم تولد گل پسرت و واکسنو۴ ماهگی گل دهترت مبارک

انشالا که زودی خوب بشین

سرماخوردگی انرژی ادم را میگیره در این حال به بچه ها رسیدن هم سخت تر میشه انشالا زود خوب بشید

2706