2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349123 بازدید | 40785 پست
بچه ها من جدیدا ی جوری شدم مخصوصا آخرشبا ک تو رختخوابم خیلی فکر از دست دادن عزیزام(دورازجون زبونم ل ...

عزیزم آخه چرا؟ این احساسات شما تحت تاثیر هورمونه، تو رو خدا این‌قدر جدی نگیریدشون، حتا باهاشون نجنگید. برای این فکر می‌کنم از عوارض بارداریه چون من هم اخیرا خیلی نگران همسرم هستم و می‌ترسم و هی می‌فرستمش دکتر 😃 ولی وقتایی که نزدیکه خیلی تسلیم افکارم بشم فیلد فکریم رو عوض می‌کنم. مثلن کتاب می‌خونم یا کتاب صوتی یا مراقبه گوش می‌دم یا تلویزیون رو روشن می‌کنم یا له دوستام و خواهرام تلفن می‌زنم و ازشون حمایت می‌خوام. اگه حواسمون نباشه فکرکردنمون به دلشوره ختم می‌شه که برای عشق کوچولوی توی شکممون خوب نیست. فکر می‌کنم بهتره از این احساسات بگذریم و از عوامل بیرونی کمک بگیریم که بتونیم تغییر مسیر احساسی بدیم و کنترل‌شون کنیم. کتاب‌های خوبی هستن که بهتون کمک می‌کنن خوش‌بینی خودتون رو حفظ کنید. می‌بوسم‌تون و امیدوارم بارداری خوبی داشته باشید و عمر عزیزان‌تون هم بسیار طولانی باشه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما براتون آزمایش تحمل گلوکز نوشتند؟ امروز برای من این آزمایش رو نوشتند.

برای من ماه اول نوشت دکترم ،من تیرویید کم کار دارم باعث بالارفتن قندخون میشه و مستعد دیابت اگر کنترل نشه ؛الان قرص گلوکوفاژ میخورم روزی دوتا که کنترل؛ خداروشکر ؛الان باز برای هفته ی دیگه آزمایش دارم من تقریبا 40 روز یک بار آزمایش تیرویید میدم و قند البته تو بارداری ؛عادی 3 ماه یکبار 

2731
2738
حتما كنترل كن رژيم متعادل بگير يعني با خودت شرط كن زودتر از دوساعت چيزي نخوري مثلا صبحانه خوردي ...

عزيزم ولي من شنيدم تو بارداري نبايد رژيم گرفت 

بايد همه ي مواد مغذي ب جنين برسه 

خدايا شكرت 🌹💖 
در مورد سيسموني هم تجربه من ميگه هر چي خواستيد بخري. اول خوب فكر كنيد به كار مياد يا نه براي هر كس ...

عزيزم شما از چ سايتي خريد ميكني ؟ 

ميشه آدرسشو بزاري ؟ 

قيمت هاش چطوره؟ مناسبه ؟

خدايا شكرت 🌹💖 
سلام عزیزم منم نرفتم اصلا نمیدونم کجاست آخه تازه خونه عوض کردیم حالا ی پرس و جو باید بکنم ببینم کجا ...

دكترت چقدر حساسه آيلين جون 

وقتي لازم نبوده براي چي فرستاده استرس بهت وارد كرده 

عزيزم مركز سلامت هم تو نت سرچ كني آدرس و شمارشو بهت ميده بايد با اسم محله و شهرتون سرچ كني 

دردا هم اكثرا تو بارداري طبيعي عزيزم 

منم قسمت لگنم و كشاله رانم و استخون الت تناسلي 😁 درد ميگيره ي وقتايي . بيشتر وقتايي ك زياد رو پا هستم 

خدايا شكرت 🌹💖 
اریسا جون منم خیلی فشارم میاد پایین و پاهام بی جون میشه و کلا سرپا وایسادن برام خیلی سخت میشه وزنمم ...

من بكم اضافه كردم ولي همچنان نگرانم تا انومالي 😁

تصميم گرفتم ديگه نگران نباشم الكي ولي بازم بعضي اوبات نگرانش ميشم 

خدايا شكرت 🌹💖 
خوبه مكمل و كلسيم هم داده ب من فقط فوليك اسيد بعد سونو ك رفتم بايد بگم اگ خودش نده 

حتما بگو ؛اصلا اعتمادم و نسبت به دکترا از دست دادم البته دکترم خیلی من واذیت کرد البته الان دیگه پیشش نمیرم ...به این نتیجه رسیدم خودمووون باید حواسموون باشه 

2706