2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349155 بازدید | 40786 پست
دوستان راستی پسر من چندشبه شبا خودش رو خیس می‌کنه ممکنه به بی‌حوصله بودن این روزهای من بستگی داشته ب ...

نه عزیزم.فکر نکنم به شما ربطی داشته باشه.ولی شاید مهمون داری زیاد و عوض شدن جا و شرایط خواب روش اثر داشته باشه.دختر من که اگه یه نفر اضافه موقع خواب خونمون باشه اصلا انگار روانش به هم میریزه و نمیدونه چطور بخوابه.ولی خونه عمه اش و مادرشوهرم دو بار تا حالا خوابیده که ما هم نبوده ایم.ظاهرا اونجا مشکلی نبوده فقط زود بیدار شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان راستی پسر من چندشبه شبا خودش رو خیس می‌کنه ممکنه به بی‌حوصله بودن این روزهای من بستگی داشته ب ...

نمیدونم چرا نظر قبلیم ارسال نشد، عزیزم ان شاالله مشکل خاصی نباشه و گذرا باشه، شاید سردی خورده گل پسر. تازکیا آنتی بیوتیک نخورده؟ برادر زادم تو همین سن بود حدودا یه دور آنتی بیوتیک مصرف کرده بود چند شب شب ادراری پیدا کرد و بعدش خوب شد

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️

بچه ها امروز رفتم ان تی ،که خداروشکر اوکی بود همه چی ،بعد جنسیتم گفت ۱۰ روز دیگه کامل معلوم میشه،ولی الان احتمال بیشتر گفت دختر ،ولی گفت ،یه دونه میبینم ،که اگه دم پسر 😁 باشه باید تو این سن بزرگتر باشه ولی خوب احتمال بیشتر دختر میتونه باشه ،دیگه بازم موندیم تو خماری 😊😊😊

2728
بچه ها امروز رفتم ان تی ،که خداروشکر اوکی بود همه چی ،بعد جنسیتم گفت ۱۰ روز دیگه کامل معلوم میشه،ولی ...

عزیزم خداروشکر ان شاءالله سالم باشه دختر و پسر هردوش عزیزه دوتا دخترم ک عشقه دیگه😍😍😋

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
بچه ها امروز رفتم ان تی ،که خداروشکر اوکی بود همه چی ،بعد جنسیتم گفت ۱۰ روز دیگه کامل معلوم میشه،ولی ...

خدا رو شکر عزیییزم😍، ان شاالله تا آخرش همه چی به خیر و سلامتی باشه👶🥰

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
اگه من جای تو بودم خودمو با شیرینی و پیتزا و سوخاری خفه میکردم 😂😂باورنمیکنی اینقد برام عجیبه ک بعض ...

من خودم اهل شیرینی هستم، برعکسش به ترشی کشش ندارم. تو بارداری مادرشوهرم همش تعجب میکرد که چطور گوجه سبزا تو یخچالتون مونده و نخوردی؟! یا چرا آبغوره و آبلیمو مصرف نمیشه اصلا؟

جلوم باشه بخورم بدم نمیاد ها، ولی کشیده نمیشم که برم از یخچال بردارم و بخورم.

اما اگه واقعا بدونم ‌و درک کنم که چیزی برام بده دیگه زیاد دوست ندارم بخورمش. همین الان هم که میدونم خوردن خامه و بیسکویت و ... برای بچه بده، دیگه هوس هم نمیکنم.

اگه من جای تو بودم خودمو با شیرینی و پیتزا و سوخاری خفه میکردم 😂😂باورنمیکنی اینقد برام عجیبه ک بعض ...

اصلا نمیتونم بخورم ،راه بلعم بسته میشه ،یه حس سنگینی بهم دست میده ،که متنفر میشم ازش ،ولی ترشیجات عاشقشم ،ولی سوخاری بدم نمیاد الان اونم نمیتونم بخورم ،از مرغ متنفر شدم 😉

2738
من خودم اهل شیرینی هستم، برعکسش به ترشی کشش ندارم. تو بارداری مادرشوهرم همش تعجب میکرد که چطور گوجه ...

من برعکسم ،من فصل گوجه سبز ،میرم از این بسته های ۵ کیلویی ،میگیرم ،همشم میخورم ،آبغوره اصلا نمیمونه برام ،اب نارنج ،طبعم به ترشیجات ،مادرشوهرم مثل شماست ،طبع اش به شیرینی ،انقدر شکلات و شیرینی داره خونشون ،بستنی ،من بستنی هم دوست ندارم ،ولی همسرم همیشه کلی میگیره من یدونه اشم نمیخورم ،ولی با این حال باید مواظب قندم باشم ،۱۰ ،۱۲ کیلو هم اضافه وزن دارم 🤭🤭🤭هر چند لیمو و ...قند دارن ولی زیاد نیست .

من خودم اهل شیرینی هستم، برعکسش به ترشی کشش ندارم. تو بارداری مادرشوهرم همش تعجب میکرد که چطور گوجه ...

چقد خووووب من کلا اراده م تو همه مسائل ضعیفه سحرخیز شدن کم خوری سالم خوری ورزش کردن خیلی وقته دلم‌میخاد این کارا رو بکنم ولی هیچوقت موفق نشدم😏😏

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
مرسی از همگی ،ایشالا که خودتون و خانواده هاتون و بچه هاتون همیشه سلامت باشید 🥰🥰🥰

ساتین جان عزیزم خداروشکر کع همه چی خوب بود انشالله  صحیح وسالم‌ بغلش بگیری 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

سلام دوستای گلم خوبین بچهای گلتون خوبن، یادتونه بچها گفتم پسرم به همه چی حساسیت داره پنجشنبه شب پسرم یدونه موز خورد نیم ساعت بعدش شروع کرد به عطسه وسرفه وابریزش ، دیگه شنبه بردمش دکتر گفت سرماخوردگی نیست آلرژی نامه داد بردم پیش فوق تخصص آلرژی  تست حساسیت گرفت و گفت که به همه چی حساسیت داره هم غذایی هم هوایی هم پوستی خلاصه دارو داد بهش منم از ترسم نذاشتم بره مدرسه از یه طرفم دلم براش میسوزه کلی منع غذایی شد قبلا هم موز بادمجون خربزه گردو اینا رو می‌خورد حالتش عینه سرماخوردگی میشد وتا ۶روز ادامه داشت هر سری هم می‌بردیم میگفت  سرماخوردگی نیست ،حالا دیروز عصر همسرم اومد دنبال ما که دکتر بودیم دخترمو با لباس تو خونه ای آورده بود اینم انگار عرق کرده بود امروز یکم حالت خلط داره تو گلوش منم دارم کوریزان میدم بهش ، بچها قشنگ این حالتیم😫

راستی بچها یادتونه گفتم یکی میخاد به همسرم نزدیک شه ما نشسته بودیم داشتیم یه کلیپ می‌دیدیم تو گوشی همسرم بعد دیدم پیام اومد سلام واحوالپرسی .بعد گفت دلم گرفته بود ومیخاستم درد ودل کنم و دزد اومده به خونم زده وطلاهامو برده و کلی چرت وپرت همشونم تو یه پیام ، بعد همسرم جواب داد اونم احوالپرسی کرد و گفت به پلیس اطلاع می‌دادین گفت گفتم واینا فقط میخاستم یکم باهات صحبت کنم ، خدایی نمیدونم منظورش چیه الان حدودا ۴ساله این رفتاراو میکنه هرچیم همسرم محل نمیذاره این بدتر میکنه ،واقعا برام عجیبه یه آدم چقد میتونه خودشو خار وخفیف کنه ، از همسر خودم مطمئنم چون تا حالا خطایی نکرده اینم میدونم تعهد داره نسبت به زندگی ولی خب خودتون زنین میدونین الان به شدت عصبانیم ولی خب کاملا بی تفاوت خودمو نشوم دادم مثله همیشه ،

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁