2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349178 بازدید | 40786 پست
من کوتاه کردم پنج ماهگی یک میلی موند رو سرش با ماشین زدیم ولی موهاش هنوزم کم پشته☹با وجود اینکه هم خ ...

من نزدم اصلا همه میگن بزن الان دل نمیاد بلند شدن میبندمشون شنیدم میگن فرقی نمیکنه بزنی 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
دوست گلم من روانشناسی خوندم عین دختر شما استاد ما مراجعه داشت.دقیقا این نظرو داده بود که بچه برای جل ...

ممنون عزیزم از راهنماییت سعی میکنم خودمو کنترل کنم ولی باباش استرسش بیشتره هروقت اینطوری میشه من از استرس اون استرس میگیرم خیلی روش حساسه یعنی شدیدا. راستی عزیزم یه سوال من پسرم خیلی تقلید میکنه از دیگران چیکار کنم بنظرت از سرش بیوفته آخه برا مدرسش دچار مشکل میشه یه سوال دیگه مثلا بعد مدتی یکیو ببینه زیاد باهاش گرم نمیگیره میره یه طرف پیش بقیه نباشه بعد مثلا 5 دقیقه خودش میاد تو جمع اینم بگم قبلا خیلی بیرون میرفت ولی با بچها زیاد گرم نمیگیره مثلا تو پارک و اینا با بزرگترا زودتر ارتباط برقرار میکنه. شرمنده سوالام زیاد شدن راستی 5سالشه

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله بله ما از اوصاع قرنطینه سواستفاده کرده و سر پسرک را همچون اینه بی مو کردیم 😊 البته پسر من‌موه ...

خوب کار کردین به منم میگن حالا هیچجا نمیریم بزنشون دلم نمیاد منم دارم روغن نارگیل و کرچک میزنم به موهاش

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
ما با قیچی یه کم کوتاه میکنیم. ولی شوهرم دوست داره کچلش کنه، میبینه من زیاد دلم نمیاد، اونم مردد شده ...

منم دوسندارم کچل کنم برادخترم زشته بنظرم نمیدونم چیکار کنم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2731
منم روز اول که‌کوتاه کردیم شوک‌زده شده بودم اخه صرفا خواستیم امتحان کنیم از ماشین ریش تراش میترسه یا ...

منم میترسم ازاون بوری وفری دربیاد بعد شنیدم میگن زیاد فرق نداره چون پیازچه مو ارثیه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
منم دوسندارم کچل کنم برادخترم زشته بنظرم نمیدونم چیکار کنم 

منم اگه دختر بود عمرا نمی‌ذاشتم. ولی برای پسرم شوهرم دلش میخواد، منم نمی‌دونم برای موهای پسرم دل بسوزونم یا برای دل شوهرم 😅

مارو کچل نکردن چی شد؟ موهام نوجوانی خیلی خوب بود، بعداً ریخت که دلایل دیگه داشت. کلا فامیلامون اهل کچل کردن بچه نیستن زیاد.

2740
منم اگه دختر بود عمرا نمی‌ذاشتم. ولی برای پسرم شوهرم دلش میخواد، منم نمی‌دونم برای موهای پسرم دل بسو ...

باباش میگه اصلا ولبدا میگه روغن بگیر تقویتشون کن من دوسدارم موهاش بلند باشن. ولی پسرمو تولد یکسالگی کچل کردیم انقدم بامزه شده بود که نگو 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
ما گاهی یه سانت پشت و دور موهاش رو کوتاه می‌کنیم. هنوز موهاش خوب پرپشت نشده ولی بلندشدنش خوبه.& ...

الهی،ایشالا زودتر اوکی بشه ،راستی شربت آهنم پی پی و سفت میکنه ،میخوای چند روز ندید ....

بچه‌ها پسر ما بعد واکسن یه کم زیادی راه رفت و بازی کرد. اما بعدش پاش درد گرفته، اصلا تکونش نمیده. کل ...

دختر من فقط دوساعت پاش درد گرفت بقیه اشم راه رفت ولی تبش بالا بود ،تا سه روز تب طبیعی ،بعدش نباید تب کنه دیگه ...البته یک هفته بعدشم دونه قرمز ریخت بیرون که دکترش گفت عوارض واکسنه ،ولی رفع شد ،حواستون به اینم باشه