2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349175 بازدید | 40786 پست
باز هم یه چیز دیگه به نظرم اینکه به گریه‌ش محل نکنی خیلی خوب نیست. حالا دکتر بهتر میدونه، ولی من فک ...

منم با این موافقم و اصلا نظر دکتر رو با این که دکتره قبول ندارم بچه اگرم بخاد جلب توجه کنه حتما احتیاج داره ب محبت ک دنبال راهی برای جلب توجهه

ملکا هم ب همین روش خندوندن و دست و تشویق کردن موقع زمین خوردنای سطحی گریه نمی کنه دیگه و خودش بلند میشه مگه اینکه جاییش درد بگیره گریه کنه البته اگه خودمون بترسونیمش یا بگیم واای یا خدا یا ابوالفضل و از همین ذکرایی ک موقع ترس میگیم🤪بیشتر میترسه و بغض میکنه و گریه

پس ن بترسیم ن کم محلی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچها شما موها بچهاتون کوتاه کردین میگن اون مو کرکی برن جدید دربیاد🙄

آره.تا حالا دوبار با باباش رفت آرایشگاه. اما امسال را باباش تو حمام براش کوتاه کرد. آخه اصلا نمیزاره گل و تل و اینا رو سرش باشه.مجبوریم کوتاه کنیم

اره آیلین جان همینجوری که گفته. بعد کی خوب شد بچه خواهرت. دکترش گفت هیچکدوم اینا فایده ندارن چون موق ...

دیگه بزرگ ک شد و ترس نفس کم آوردن رو نداشتیم ولی تا کوچیک بود خصوصا زیر دوسال با گریه هاش ی سکته ناقص همگی میزدیم بعضی بچه ها مدل گریه شون اینجوریه نگران نباش بیشتر سعی کن کاری کنی ک ب اون مرحله نرسه

2728

من کوتاه کردم پنج ماهگی یک میلی موند رو سرش با ماشین زدیم ولی موهاش هنوزم کم پشته☹با وجود اینکه هم خونواده باباش هم من موهامون پرپشته خیلی ناراحتم 🙁

نه عزیزم. الان امروز دو قاشق پگ ۴۰۰ بهش دادم انگار نه انگار  😔😔

بمیرم الهی کره میخوره؟خیلی خوبه اگه بخوره خوردن در حد ی کره سالم صبحانه خالی خالی

بنظر میاد داروهاشو باید ب اندازه دوز مسهل بدی چون یبوستش انگار شدیده و دوز ملین بی فایده ست ولی بازم موقع دفع اذیت میشه اول باید زخمش خوب بشه

ان شاءالله زودی خوب بشه

ساتین جان وستاره جون شما پرسیدین بعداز اون ضربه دوباره اینجوری شد اره درکل بعد اون ضربه 7یا8بار شد&n ...

دوست گلم من روانشناسی خوندم عین دختر شما استاد ما مراجعه داشت.دقیقا این نظرو داده بود که بچه برای جلب توجه این کارو میکنه

بهترین کار فقط پرت کردن حواسه

و بی توجهی ینی اضطراب شما رو فوری میفهمه بچه نباید بزارین متوجه بشه.

ایشالا با این کارا که دوستان هم پیشنهاد دادن مث دست زدن و مجله اینا حتما بهتر میشه.

بله بله

ما از اوصاع قرنطینه سواستفاده کرده و سر پسرک را همچون اینه بی مو کردیم 😊

البته پسر من‌موهای نورادیش که ریخت یه قسمت هایی دیگه خیلی کم‌مو‌موند با اینکه موهاش موقع تولد خوب بود

برای همین از ته زدیم که با روغن نارگیل و زیتون تقویتشون کنم 

2740

ما با قیچی یه کم کوتاه میکنیم. ولی شوهرم دوست داره کچلش کنه، میبینه من زیاد دلم نمیاد، اونم مردد شده. بعد هم داداشش گفت تو سرما چیکار داری بچه رو کچل کنی؟ حالا هوا گرم بشه شاید بالاخره کچلش کنه.

بچه‌ها پسر ما بعد واکسن یه کم زیادی راه رفت و بازی کرد. اما بعدش پاش درد گرفته، اصلا تکونش نمیده. کل ...

دقیقا ایین هم اونطوریه اولش بازی کرد بعد دردش شروع شد پاشو تکون میخواد بده گریه میکنه مجبورشدم دوباره گهواره رو ازانباری بیاریم ارومش کنیم.طفلیا خیلی اذیت میشن چون کلاهمیشه سرپا ورجه وورجه میکنن ولی الان...

بچه‌ها پسر ما بعد واکسن یه کم زیادی راه رفت و بازی کرد. اما بعدش پاش درد گرفته، اصلا تکونش نمیده. کل ...

عزیزم نازی پسرک‌ انشالا زودی خوب بشن بچه ها

پسر من امروز خیلی بدتر از دیروز بود مثل اینکه دیروز هنوز بهشون اثر نکرده بوده

انروز یکی از پاهاش به اندازه یک‌کف دست متورم و قرمزه 

اشتها صفر صبح تا حالا فقط شیر خورده

منم امروز از ۸ تا ۴.۵ کلاس داشتم پیشش نبودم خیلی هم بهانه گیر شده بود تبش هم اصلا قطع نمیشه

نه با شیاف نه قطره نه بروفن و نه دمنوش های تب بر

عصری یه ۴۰ دقیقه بردمش تو وان‌حموم بازی کرد که یکم بدنش خنک‌بشه و کمی هم پاش را ماساژ بدم البته امیدوارم بدترش نکرده باشم

خلاصه که امیدوارم فردا روز بهتری باشه برای همه بچه ها

ما با قیچی یه کم کوتاه میکنیم. ولی شوهرم دوست داره کچلش کنه، میبینه من زیاد دلم نمیاد، اونم مردد شده ...

منم روز اول که‌کوتاه کردیم شوک‌زده شده بودم اخه صرفا خواستیم امتحان کنیم از ماشین ریش تراش میترسه یا نه که دیگه کار تمام شد

موهای نوزادیش یه بوری خوشگل داشت و چون خیلی بلند شده بود پشتش یه فر خوشگل درشت هم داشت من خیلی دوسشون داشتم اما موهاش یکدست نبود باید کوتاه میشد 

الانم‌که رفت و امد به بیرون نداریم احساس کردیم بهترین فرصته

دیگه بزرگ ک شد و ترس نفس کم آوردن رو نداشتیم ولی تا کوچیک بود خصوصا زیر دوسال با گریه هاش ی سکته ناق ...

والا سعی میکنم تا حدودی نذارم گریه کنه ولی خیلی بیخودی گریه میکنه بخصوص وقتایی که باباش شیفته خیلی نق میزنه وگریه میکنه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁