2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349116 بازدید | 40785 پست
منم امروز سلنا رو بردم دکتر ،اولا که لاغر شده ،الان وزنش ۹.۵ کیلو،اصلا میل به غذا خوردن نداره یا من ...

ساتین جون انواع غذاها رو امتحان کن براش یادته من چندین بار اینجا گفتم دخترم برنج خور نیست آخه خیلی وقت بود ک از غذای سفره بهش میدادم و برنج خودمونم ن ک خشک باشه ولی ب نرمی غذای بچه هم نبود دیگه ی بار براش کته خیلی نرم درست کردم گوشت چرخی و کدو و هویج هم رنده کردم با کمی رب خونگی و نمک خیلی نرم شده بود اصلا دونش معلوم نبود ولی دخترم خیلی دوسش داشت هم ظهر میخورد هم شب اونجا بود ک فهمیدم خودم کم کاری کردم و برنج مناسب سنش رو براش درست نمیکردم😓در مورد شربت اشتها من ب دکترش گفتم نئوزینک میدم گفت اشکالی نداره خیلی هم خوبه ماشالله خیلی هم خوب جواب میده روش الان ی هفته ای هست شروع کردم دوباره اشتهاش خوب شده البته همزمان با اون درد دندوناشم تموم شد و غذای مخصوص هم براش درست میکنم دیگه همه دست ب دست هم داد ک دوباره کمی غذا بخوره البته اول ب زور و بازی میدم بخوره ک مزه شو بفهمه بعد دیگه خودش خوشش بیاد دهنشو باز میکنه 

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
فکرکنم یه بارهم آیلین جان ،همین وگفتن ،همسرم اصلا نمیزاره ،میگه نباید بدی ،ولی میخوام یواشکی بهش بدم ...

منم همین جا از فرنازجون شنیده بودم و خریدم و خیلی راضی هستم چ معنی میده 😐بگو من مادرشم خوب و بدشو بهتر میفهمم 😒واااللللا برای همه چی اول باید ب اونا توضیح بدیم انگار ن انگار بچه خودمونه تو شکم خودمون بوده😋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها یادتونه گفتم شوهرم هرسال میرفت پیشواز تولدم امسال هم رفت پریشب بود😄آخه معتقده روز تولدم منتظر هستم و ب همین دلیل سورپرایز نمیشم پارسال ده روز قبل تولدم کادومو بهم داد😄امسال قصد داشته خونوادمو دعوت کنه ک بابام باهاش پایه نشده چون کاری براشون پیش اومده و رفتن شهرستان...  بعد پریشب ک اومد خونه یواشکی اومد تو آشپزخونه فندک رو برداشته بود و رفت تو حیاط شمعای کیک رو روشن کرد و اومد داخل و تبریک گفت ولی قسم خورد گفت خداوکیلی دیگه امسال هدیه م همینه(اشاره ب کیک  )و هی تاکید ک هرچی ک هست همینه دیگه 😕منم گفتم باااااششششه چ اشکالی داره همینم خیلی خوبه خوشحالم کردی😐بعد دیدم هی اصرار میکنه ک خب چاقو بیار کیکتو ببر گفتم باشه صبرکن ی چایی درست کنم بعد میارم میخوریم گفت نهههه حالا بیار 😯خلاصه چاقو آوردیم و برش زدم دیدم بعععله چاقوم پایین نمیاد و وسط کیک میخوره ب ی چیزی دیگه همه چی رو فهمیدم و کلی خندیدم و بوسش کردم و ملکا هم چارچنگولی رفته بود تو خامه هاش.... میدونین هدیه ش چی بود 

ی انگشتر ک میدونین کی خریده بود؟!!!! اون قهر آخری بود ک اومدم اینجا هی درددل کردم و گفتم خیلی قهر میکنه و خلاصه ده روزی قهر بودیم گفت همون روز اولش رفتم برات خریدم چون پول گیرش اومده بود همون روز خریده تقریبا یک ماه بیشتره😟چقد پشت سرش حرف زدم😁😁

بعد داده بود ب قنادی گذاشته بودنش وسط کیک الان عکس هم میزارم براتون😀البته انگشتره دو گرم هم نیست ولی خب ناز و ظریفه ولی بیشتر از روشش خوشم اومد اصلا از سبکی انگشتر ناراحت نشدم گفت قصدش گوشی خریدن بوده ولی قیمتا گرون بوده منم گفتم فدای سرت هیچی هم نمیخریدی اشکالی نداشت...  الکی مثلا   

اینجا ی نکته بگم تو طول عمرم این اولین کیک تولدم هست😁😁بچگیامو یادم نیست عکس تولد هم ندارم پس ظاهرا از تولد هم خبری نبوده😄 ولی بزرگتر هم ک شدم خودم اونقدرا مشتاق نبودم ک تولد و کیک بخام بخاطر همین شمع30 رو ک دیدم احساس کردم یدفعه چقد پیر شدم فکرکنم دچار بحران سی سالگی شدم😝😝😝

نکته این عکسم بگم😄اینجا جعبه انگشتره رو درآورده بودم و لیسیده بودم و کرده بودم دستم کیک هم خورده بودیم بعد یادم اومد ک عهههه ازین فکر قشنگ شوهرم عکس نگرفتم دوباره با جعبه ش گذاشتمش سر جاش و عکس گرفتم😝😝خدا شفا بده🙆خبببب خیلی ذوق مرگ شده بودم😌😌

2731

حالا از حاشیه تولدم بگم سرشبی شوهرم چندتا استوری خیلی زیبا تو وات گذاشت مربوط ب تولد من😍همممممممممه از دوست همکار سرباز فامیل بهش تبریک گفته بودن جززززز مادر و خواهر بزرگش😏😏😏😏حتی برادر شوهر بزرگمم تبریک گفته بود و خواهرمجردش هم ب خودم پیام داد ولی اونا هیچچچی شک ندارم ک از حسادت مردن حالا این ب کنار خنده دارش اینجاس ک مادرشوهرم بعدش سریع اومد عکس دست عروس جدیدش ک حلقه پوشیده بود رو گذاشت استوری و نوشته بود مبارک باشه عزیزای دلم (پسرش و عروس جدیده😏😏)

حالا انگار من نمیشناسمش ولی برام خیلی عجیب بود ک اینقد حسادت منو داره و میخاد ب خیال خودش منو بچزونه البته من ک از نیت اصلیش خبردار شدم ولی بازم براش نوشتم ان شاءالله خوشبخت بشن مادرجون😐

والا دلم برای دختره هم میسوزه اگه میتونستم دااااد میزدم ک توروخدا با این خونواده وصلت نکنین من ک شوهرم عاقلشون هست بازم از شر خونوادش درامان نیستم اون ک دیگه شوهرش ته تغاری و گوش ب امر ننه هست😏😏تازه ب خودش می‌بالید ک زنگ زدم ب مامان دختره هزار تا بدوبیراه گفتم (دلیلش این بوده ک گفتن آزمایش خون دوهفته بعد بریم) بعد مامان دختره در جواب بیچاره بهترین شام رو درست کرده ب برادرشوهرم گفته مامانتو وردار بیار نزار ناراحت بشه😟 خودشون پشیمون میشن همین الان میشینن ب همدیگه میگن پسرمون رو تو هوا بردن از خداشونه و ازین حرفا😕😕

خلاصه میخام بگم چقدر بده ک اطرافم همچین آدمای تنگ نظری هستن ک حال خوبتو خراب میکنن و  مجبوری بودنشون رو تحمل کنی😖😖😓

چه کار قشنگ و با احساسی کرده شوهرتون آیلین قشنگم ... تولدت مبارک دوست جون ... الهی که کنار شوهر و گل ...

عزیزمی فرنازجون ممنون از لطفت

همچنین خودت و خانواده زیر سایه پدر بزرگوار😙😙😙😙

بچه ها یادتونه گفتم شوهرم هرسال میرفت پیشواز تولدم امسال هم رفت پریشب بود😄آخه معتقده روز تولدم منتظ ...

آخی عزیزم تولدت مبارک باشه. چه سوپرایز جالبی. بنده خدا همسرت توی قهر هم به فکر تولدت بوده.به خوشی از هدیه ات استفاده کنی.من توی این ۸ سال زندگی همممیشه هدیه ام فقط کیک بوده😊😊

2740
حالا از حاشیه تولدم بگم سرشبی شوهرم چندتا استوری خیلی زیبا تو وات گذاشت مربوط ب تولد من😍همممممممممه ...

شما که خداراشکر بهت خوش گذشت و لذتش را بردی.اونا هم که تنگ نظری کردن خودشون فکر و قلبشون بیشتر عذاب کشیده

😁😁۶۰ کیلو.همسرم خیلی لاغره.آره خیلی ترسید بچم

جدی؟!!! 😄تازه میخاستم بیشتر هم بگم

شوهر من چندسالی 84 مونده بود الان رفته وزن گرفته شده 90 هی گیر میده ب من ک شام درست نکن شام نیار بخوریم میگم خب نخور ب من چ😐😐😕😕 عاشق نونه اینقد نون میخوره من شک دارم ک مزه غذاهامو میفهمه

حالا قرار شده ازین ب بعد کمتر نون بیارم پای سفره😄

آخی عزیزم تولدت مبارک باشه. چه سوپرایز جالبی. بنده خدا همسرت توی قهر هم به فکر تولدت بوده.به خوشی از ...

عزیزمی مرسی اشکالی نداره مهم اینه ک یادشون هست خیلی از مردا اصلا ب روی خودشون هم نمیارن ک تولد خانمشون هست البته من اوایل زندگیم بارها و بارها بهش فهموندم ک روز تولد برام خیلی مهمه ک یادت باشه و خودمم روز تولدش سعی میکردم همیشه خوشحالش کنم تا حرفمو بهش ثابت کرده باشم خداروشکر فهمید😄😄

شما که خداراشکر بهت خوش گذشت و لذتش را بردی.اونا هم که تنگ نظری کردن خودشون فکر و قلبشون بیشتر عذاب ...

البته امسال بیشتر ناراحتم شوهرمم خیلی تلاش کرد روحیمو عوض کنه ولی کامل موفق نشد😳جریانش هم مربوط ب همون برآمدگی هست ک هرروز بزرگتر میشه این هفته دیگه هرجور شده میرم دکتر 

دندونم هم عصب کشی سختی میخاد دو جلسه ای دندون آخرمم هست خیلی سخته دوسه تا دکتر گفتن بکشش ولی چندتا هم گفتن ن عصب کشی کن حیفه شوهرم میگه بکشش ک وقتمون رو بزاریم رو مشکل برآمدگیت خودمم با کشیدن راحتترم ولی خیلی میترسم😣😣😣😣😣

راستی 28 هم عقد برادرشوهر هست از استرس اینکه نتونم لباس پیداکنم و کارامو بکنم هرشب دارم خوابشو میبینم😓😓خلاصه امسال آذر برام خیلی پرتنش شد 😖

بچه ها یادتونه گفتم شوهرم هرسال میرفت پیشواز تولدم امسال هم رفت پریشب بود😄آخه معتقده روز تولدم منتظ ...

به به چه قدر عالی و زیبا

دست اقای همسر خیلی خیلی درد نکنه

تولدت مبارک ایلین عزیز

خیلی ایده خوبی بوده مبارک انگشتر باشه 

عزیزمی مرسی اشکالی نداره مهم اینه ک یادشون هست خیلی از مردا اصلا ب روی خودشون هم نمیارن ک تولد خانمش ...

همسر من خیلی اهل سورپرایز کردن نیست هر چقدر هم من خودم را کشتن که تو مناسبت ها دوست دارم عافلگیر بشم و اینا فایده نداشت چون واقعا بلد نیست

معمولا یکی دو ماه قبلش یک هدیه خوب البته با حصور خودم میخره میگه این برای مثلا چند تا مناسبت اینده سالگرد عقد و نولد و ...

بعد دیگه خود روز تولد فقط یه پیامک با احساس برام میفرسته و خیلی بخواد بهم حال بده یه شاخه گل

اما یکسال که من سفر بودم و دقیقا روز تولدم می سیدم خونه صبح ساعت ۵ صبح رسیدم وقتی اومد دنبالم و اومدیم خونه دیدم کیک و شمع گرفته و همون ۵ صبح برام تولد گرفت

امسال هم برای سالگرد عقدمون یه دسته گل و یه سرویس نقره گرفته بود رفته گذاشت یود پای اینه سرویس بهداشتی من بعدش دیدم

کلا این دو تا سورپرایز همه تلاشش بوده 

خلاصه قدر همسر با ذوقت را بدون

انشالا سالیان سال در کنار هم خوش و سلامت باشید

2706