2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349094 بازدید | 40785 پست

چه بارون خوشگلی میاد ،دوستان ...دوست داشتم میرفتم زیر باروووون 😏😏😏😏نه پشیمون شدم ،همون تو تراس چایی میخوردم ،تراس نداره خونمون 😄😄😄😄

اصلا حوصله امم سر رفته....🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

دخترخوابیده ،شوهرم که سرکار ...ایشالا بحق این بارون به اولین آرزویی که تو ذهنتون اومد برسید 🥰🥰🥰🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ممنون عزیزم.اگه خونتون تراس نداره پس کجا لباس خشک میکنی؟

تو آشپزخونه ،پاسیو داره ،ولی تو پاسیو نمیزارم ،مشترک از بالا ماشاالله همه اشراف دارن ،پشت پنجره میزارم ،متاسفانه ،یه بار اون اوایل پهن میکردم ،بعد متوجه یه نگاهی شدم دیدم خانم طبقه بالایی داره من و از لای پنجره یواشکی نگاه میکنه ،بعد تا من ودید خندید ،منم مونده بودم چقدر پروووو ،وقیح ،چون خونه ی ما هیچ ویو به هیچ جا نداره فقط میتونن مارو نگاه کنن

درسته دقیقا ،هربچه ای یه جور ،فقط نباید به اضطراب تبدیل بشه ،دختر خالم بچه شو ،ترسونده بود ،سر جیش ل ...

وای نگو شاید بچه اضطراب داره مثل دختر خواهرم. خیلی هم آتیش پاره ست خواهرم بهش میگفت تو پوشکت جیش نکن میگفت بذار زندگیمو بکنم😄

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
چه نی نی های جیگری دارید دوستان.😍😍خدا حفظشون کنه. خاطره های بامزه ای از ممه گفتید.😊😊دختر من که ب ...

عزیزم😍 پس وقتی شیر میخواد چی میگه؟ منظورم اینه از کجا متوجه میشی شیر میخواد؟ 

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
2738
عزیزم😍 پس وقتی شیر میخواد چی میگه؟ منظورم اینه از کجا متوجه میشی شیر میخواد؟  

خب انگار خودش دیگه به صورت ناخودآگاه زمان های خاصی شیر میخوره. صبح که بیدار میشه و ظهر اگه بخوابه قبل از خوابش اگه نه حدود ۳ یا ۴ و شب قبل از خواب. غیر از اینا اگر هم درست کنم کامل نمیخوره و چهار تا مک میزنه و ول میکنه.

بچه ها شما برای فرزندانتان سه چرخه گرفتید ؟؟من میخوام بخرم از این سه چرخه پایی ها که خودشون میتونن ر ...

ساتین جون فکر میکنم سه چرخه، یعنی همونا که پدال داره، براشون زوده. مامان و بابام برای تولد دو سالگی برادرزاده‌م خریدن، ولی تا هفت هشت ماه بعدش هنوز نمیتونست خوب پدال بزنه و راه بره. کلا هم یک سال و خرده‌ای بیشتر استفاده نکرد، بعدش دوچرخه کمک‌دار گرفته.

چهار چرخه هم هست. همون که شبیه سه چرخه‌ست، ولی با چهار چرخ. شوهرم میگه چهار چرخه ایمنی بیشتری داره و خیلی خوبه. نمیدونم مشکلی داره یا نه.

من تو فکر بودم از اینا که بچه پا میزنه زمین و راه میره براش بگیرم. پشتشون هم دسته داره. تو محلمون میبینم خیلیا بچشونو با اونا میبرن پارک. ولی عموش یه چیز سوار شدنی دیگه براش آورد. حالا دیگه نمیدونم چی براش بگیرم. نمیشه همه رو گرفت، چون هم کم استفاده میشن و هم جا میگیرن.

تو آشپزخونه ،پاسیو داره ،ولی تو پاسیو نمیزارم ،مشترک از بالا ماشاالله همه اشراف دارن ،پشت پنجره میزا ...

چه عکس نازی گذاشتی ساتین جون       

ما هم بالکن نداریم و در کمال تاسف لباسارو تو حموم خشک میکنیم.

آخه حموممون به نسبت بزرگه

ساتین جون فکر میکنم سه چرخه، یعنی همونا که پدال داره، براشون زوده. مامان و بابام برای تولد دو سالگی ...

منم منظورم همون پایی هاست که خودش با پا میره،دسته اهرم کمکی هم داره ،هموناست که بیشتر شکل ماشینه🙂🙂🙂اون یکی ها واقعا زوده 

2706