2726
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 348953 بازدید | 40784 پست
دختر منم همینجور فعلا ک قصد ندارم عوض کنم ولی دقیق نمیدونم مثلا کم کم بزاری روی پا تکون بدی یا بزنی ...

رو پا که اصلا یه دقیقه هم نمیخوابه تا میذاریمش انقدر پیچ و تاب میخوره میخواد خودشو پرت کنه پایین. 😁 کلا خیلی مقاومت میکنه درمورد همه چیز. پوشک کردن، لباس تن کردن... از اول هم همینطور بودااااا. گریه ای که موقع لباس تن کردن میکنه موقع واکسن نمیکنه

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
عزیزم من هم همین مشکل رو دارم. تازگی شبها بهش زیاد شام می‌دم، بعد هم می‌ذارمش روی تاب خوابش می‌ ...

من هر وقت زیاد شام میدم بدتر میشه انقدر تا صبح شیر میخوره که دیگه جونی برام نمیمونه. یکی میگفت شاید دل درد میگیره بیشتر بیدار میشه شیر میخوره تا دلش آروم بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هر وقت زیاد شام میدم بدتر میشه انقدر تا صبح شیر میخوره که دیگه جونی برام نمیمونه. یکی میگفت شاید ...

آره احتمالا همون دلدرد میگیره. من شام رو با فاصله از خواب میدم. ولی اگه یه وقت اذیتش کنه همین میشه‌. تا صبح همش باید شیر بخوره که آروم بگیره.

نه من به خاطر کتابها و سایتا به این فکر نیفتادم. به خاطر توصیه بعضی اطرافیان به فکر افتادم که تحقیق ...

آره اطرافیان که خیلی چیزا میگن، واقعا بچه خودش باید آمادگی داشته باشه. دختر کوچک خواهرم الان 4 سالشه. ولی به خاطر اینکه زود از پوشک گرفتنش الان دچار یبوست مزمن شده و چندین آزمایش داده میگن به خاطر اضطرابه و هنوز آمادگی مواجهه با مدفوعش رو نداشته. زودم نبودا 2 سال و نیمگی بود ولی آماده نبود دیگه.

2728
وای عزیزم. حتما ببرش آیلین جان. ما قبل از اینکه بریم کربلا رفتیم پیش دکترش و گفتیم هرچی دارو نیاز هس ...

تبش در حد 38 اینا هست ک با استامینوفن کنترله خداروشکر فعلا نیازی ب شیاف نیست ولی برای احتیاط شربت پروفن هم خریدم گذاشتم تو خونه ک اگه لازم شد بهش بدم.خب آخه سرماخوردگی ی بدی ک داره اینه ک باید دوره ش طی بشه چ دکتر ببری چ نبری منم میگم حداقل سه روز اول رو بزارم با داروهای عادی و مراقبت خونگی بگذره بعد ببرم دکتر البته شایدم امشب بردیم دکتر ک اونم بخاطر خوابشه اگه خوابش رو میتونست راحت بکنه اصلا نمیبردم چون از دکتر هم خیلی میترسه و ب شدت گریه میکنه بچم😔😓

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
درست فکر میکنید مامان لیلی جان. زیر دو سال زوده. ولی فکر کردم شاید لازمه از دو سه ماه دیگه یه چیزای ...

عزیزم بنظر من این کاملا ب توانایی بچه ها برمیگرده مثلا دختر من ک الان هنوز فقط سینه خیز میره ب هیچ عنوان نمیشه ازش توقع داشت ک بشه از پوشک گرفتش و یا حتی بهش یاد داد ولی بچه تو ک راه میره ب تنهایی و حرف زدنش رو نمیدونم در چ حده ولی مثلا اگه بتونی بهش یاد بدی ک بگه جیش هروقت جیش داره میتونی کم کم شروع کنی ولی درهرصورت نظر خودم اینه ک تا دوسال مشکلی برای پوشک کردن بچه ها نیست و عجله هم جایز نیست😊😄

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
البته اونموقعی که ما هم تصمیم ه برگشت گرفتیم اوضاع داخل اینقر اشفته نبود و امید به بهتر شدنش داشتیم& ...

متاسفانه ایران ،اینطوریه که شما هیچ ثباتی درهیچ چیزی نداری ،حتی پوشک بچه ،برای همین نمیشه برنامه ریزی داشته باشی ،که چی میشه ،وچی خواهد شد ،اقتصاد ناپایدار و...که البته همه میدونیم ،در تعجبم که چرا برگشتید ،🙈🙈🙈درسته اونجا باید بسیار بسیار کار کرد ،واقعا از ادم کار میکشن ،ولی خوب حداقل ها رو میتونی داشته باشی یه رفاه نسبی ،اینجا فکرمون آروم نیست ،نمیدونیم یکسال دیگه مون چی میشه ...آمریکا خیلی جای خوبی برای زندگی کردن ،ولی فقط باید کارو داشته باشی ،من هرکدوم از فامیل یا دوستامون اونجان خیلی راضی هستن ،شماهم اگه شرایطتون ودوباره میتونید اوکی کنید ،میتونید برگردید 

خداروشکر عزیزم دختر منم دیشب سرما خورد از صبح تا حالا اصلا نتونسته بخابه خلط گلوشو میگیره نمیتونه آ ...

آخی ،ملکا جون ایشالا زودتر خوب بشه ،منم دفعه ی پیش از سهل انگاری خودم ،دخترم سرما خورد ،الانم شبا بخاری برقی روشن میکنم ،اتاق خواب خیلی سرده ،میترسم سرما بخوریم ،من همیشه خودم اول میرم حموم ،میشورم ،حموم گرم میشه ،بعد ،دخترم و میبرم ،چون شوهرم از پسش بر نمیاد ،بعد باهم میایم و من لباس و پمپرز وسشوار واگه امان بده لوسیون .....😄😄😄😄 هواهم که سرد شده که حموم کمتر میبرم ،والاااا

پسر منم فقط زیر سینه میخوابه، به نظرت چجوری مدل خوابش رو عوض کنم؟ 

دختر منم همین طوریه ،شده بعضی اوقاتم خودش بخوابه ،ولی انگشت شمار ...همش دنبال ممه است ،دیگه خیلی رفیق شده باهاش بهش میگه م ،مخفف میکننه ،به هم میگه ...ولی تا توی آژانس سوار میشم ،بلند بلند میگه ممه ممه ممه ممه ممه ،افزایشی بخونید 😄😄😄😄 تا میشینم یا دراز میکشم ،تندی میاد که م بخوره ...

دختر منم همین طوریه ،شده بعضی اوقاتم خودش بخوابه ،ولی انگشت شمار ...همش دنبال ممه است ،دیگه خیلی رفی ...

عزیزم😍 حالا پسر من همینجوری خودجوش به ممه میگه به. آبرو داری میکنه بچم😁

تبش در حد 38 اینا هست ک با استامینوفن کنترله خداروشکر فعلا نیازی ب شیاف نیست ولی برای احتیاط شربت پر ...

ان شاالله که هرچی زودتر خوب بشه🌹🌹❤️

بچه ها شما برای فرزندانتان سه چرخه گرفتید ؟؟من میخوام بخرم از این سه چرخه پایی ها که خودشون میتونن راه ببرن ،مدل تو بازار هست که اکثرا ،شکل ماشین ،بعضی ها دسته داره که بیرونم میشه استفاده کرد ،از طرفی وزنشم هست ،که نمیدونم باید سبک باشه یا سنگین ...ولی فهمیدم پشتش باید تکیه گاه داشته باشه ،اگه دارید یا خریدید ،یا تجربه دارید لطفا دریابید ....۱😉😉😉😉

عزیزم بنظر من این کاملا ب توانایی بچه ها برمیگرده مثلا دختر من ک الان هنوز فقط سینه خیز میره ب هیچ ع ...

درسته دقیقا ،هربچه ای یه جور ،فقط نباید به اضطراب تبدیل بشه ،دختر خالم بچه شو ،ترسونده بود ،سر جیش لکنت گرفته بود ،هرچیزی میخواست بشه زبونش میگرفت ،میبردش گفتار درمانی ،البته خودش میگفت ترسوندش در حد اینکه اگه جیش کنی فلانی میاد سراغت بود،اونوقت یادمه پسرش میفهمید بقیه دلشون میسوزه ،انقدر سواستفاده میکرد ،😄😄😄میومد میگفت من دلم ماماماماماشین میخواد ،ندددددداااااارررررم ،بعد اینطوری صاحب یه عالمه چیز میز میشد ،بعد دخترخالم فهمیده بود میگفت نمیدونم الان لکنت برای این خوب بود یا بد 😄😄😄الان دوم دبستان،لکنتشم خوب خوب شد ،یکی از دخترای فامیلمونم که ۳.۵ سالشه انقدر لوس لووووسه 😡😡،که میترسه پی پی کنه ،ودچار مشکل شده البته ،اون و ۳ سالگی از جیش گرفت ،کلا لوس تربیتش کرده ...الان دلدرد میگیره ولی پی پی نمیکنه ....

2706