2737
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349126 بازدید | 40785 پست
امان از همسایه‌ی بد. همسایه‌های ما هم خیلی کثیفند. خونه‌مون چهار واحدیه، دو واحدش مال یه نفره که مدی ...

این دیگه خیلی باحاله       

آشغالارو بریزی دور، همسایه بیاره تو خونه   

احتمالا سن بالاست، نه؟

آره همسایه بد باشه خیلی بده، ولی به نظر منم این محاسنی که از خونه‌تون گفتین میرزه که کثیفی همسایه رو تحمل کنید.

آره اون دفعه دیگه کلافه شدم از آبریزش . سه شب ریختم خوب شد.همون شب اول که ریختم فرداش خیییلی بهتر بو ...

عزیزم امروز دخترم آبریزش نداشت بعد از نصف شب خیلی دماغش خر خر میکرد و نمیتونست درست شیر بخوره دیگه دم ظهر بدتر شد منم دیدم قطره بینی بی فایده س دلو زدم ب دریا گفتم ی کم روغن بنفشه بریزم تو دماغش دیگه یکی ی قطره ریختم تو دماغش خداروشکر خیلی بهتر شد 😃ممنونم ازت😙😙😙😙😙

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.koodakoo.com/club/1398/07/30/راهنمای-کامل-و-آسان-از-پوشک-گرفتن-کودک/ دوستان در مورد از ...

خیلی ممنون مامان لیلی جان. فکر کنم قدیمیا چون پوشک نبوده و سخت بوده سعی میکردن زودتر به بچه‌ها یاد بدن. 

این دیگه خیلی باحاله         آشغالارو بریزی دور، همسایه بیاره تو خونه &nb ...

آره خونه‌مون فعلا خوبه. اگر می‌تونستیم رنگش کنیم و نونوارش کنیم که بهتر هم می‌شد. یه‌مدت خواستیم عوضش کنیم دیدیم واقعا توی این گرونی و ساخت و ساز بی‌سلیقه خیلی سخته. در مورد همسایه هم دیگه چاره‌ای نیست، اون سری یه‌مقدار وسایل رو‌می‌خواستیم بریزیم دور، به شوهرم گفتم خودت مثل یه پسر خوب سنگین و رنگین اینا رو می‌بری می‌ذاری گوشه‌ی پارکینگ و آقای همساده رو به زحمت بی‌خودی نمی‌ندازی. 🤣

2728
مرسی عزیزم ،پریروز با دخترم دمه ظهری رفتم پارک ،تاب بازی که اولا بارون گرفت ،همونجا چندتا عکس باهم د ...

ای جونم به این دخمل نازنازی و قشنگ😍 ماشاالله بهتون. چقدر شبیه خودته ساتین جون. ❤️❤️

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
منم امروز میخواستم پسرم رو ببرم پارک که بارونی شد. عصری رفتیم آشغال انداختیم فقط     یه ...

وای چقدر بد جلو بچه ها. یکی از اقوام ما هم همیشه تو بازی های پسراش با بقیه دخالت میکرد یعنی همه ش با بچه ها درگیر بود داشتن بازی میکردنا هی میگفت چرا اینجوری کردی با پسرم، چرا اینو گفتی به پسرم. هیچ کس جرأت نداشت بذاره بچه ش با پسراش بازی کنه. 

حرفای بد نمیزدا، ولی همه ش طرفداری میکرد. 

نه خوشبختانه ندیدم ،تازگی ها ،توپارک ندیدم ،ولی تو کوچه ،خیابون دیدم ،بچه ها هم گریه میکردن ،بعد تاز ...

واااای چه وحشتناک 😶 قاضیه خوب جوابشو داده🤭

2738
ی کم بهتره و دیشب تونست بخابه مرسی عزیزم خیلی بده ک با سهل انگاری ما سرمابخورن تموم مدت داشتم ب خود ...

خدا رو شکر که حال ملکا جون بهتره عزیزم🌹پسر منم نمیذاره کلاه سرش کنم یکی از دغدغه های منم همینه تو سرما چطور ببرمش بیرون

دختر من میگه به به 😍کلا با حرف م مشکل داره ی زمانی خیلی ماما میگفت ولی یکی دو ماه هست فقط بابا و به ...

دقییییقا پسر منم تا چند وقت پیش میگفت ماما، ممه، الان همه ش میگه بابا، به به😁

اونروز مامانم اومد خونمون رفت ب حیاطمون ی کم سرو سامون بده بعد گفتم نههههه من رو حیاطم حساسم خودم حت ...

چقدر خوب که حیاط دارین☺️

امان از همسایه‌ی بد. همسایه‌های ما هم خیلی کثیفند. خونه‌مون چهار واحدیه، دو واحدش مال یه نفره که مدی ...

😅 چیکار دارن با تیر و تخته های شما دیگه. همسایه کثیف خیلی بده ما تو خونه سازمانی میشینیم چون همسرم ارتشیه. اول که اومده بودیم خونه رو ببینیم انقدر حالم گرفته شده بوووووود که خدا میدونه. ساخت سال 46! بعد کثییییییییییف. داغوووووون چی بگم دیگه کلی خرجش کردیم تا شد خونه. خدا رو شکر تو بلوکمون همسایه های با فرهنگی داشتیم تا اینکه دوسال پیش همسایه طبقه بالای ما رفتن و یه خانواده اومدن وحشتنااااک. همه ش دعوا میکنن. به هم فحش میدن. خانمه از ساعت 7 صبح آهنگ میذاره بلنداااااا. آخه هفت صبح؟ یا دو و سه بعداز ظهر. یا دو نصف شب. دقیقا موقعی که معمولا آدما میخوابن. واای یه بار از ماشین پیاده شدیم مرده و پسرش داشتن بستنی میخوردن سلام علیک کردن آشغال بستنی رو انداختن جلو در خونه و رفتن!!! یعنی داشتیم شاخ در می آوردیم

وااااای! 😳😳 باز خوبه حناش پیش قاضی رنگ نداشته، بعضیا اون‌قدر خوب نقش بازی می‌کنن که همه گول می‌خور ...

وای چه بد بوده همکارتون، چقدر حسووووووووووود. خیلی ناراحت شدم. 

آره اون دفعه دیگه کلافه شدم از آبریزش . سه شب ریختم خوب شد.همون شب اول که ریختم فرداش خیییلی بهتر بو ...

چه خوب منم این دفعه امتحان میکنم. فقط نمیدونم پسرم آروم میشینه یا نه. سر دارو دادنش که پیر شدم😁

2706