2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349533 بازدید | 40791 پست
متیناجان عزیزم گل پسر رفلکس نداره؟؟؟ چون اینا که میگید همه علائم رفلکس هم هستنا، چک کردین؟؟ ممکنه حت ...

چجوری چک کنم گلم ؟؟دکترا که چیزی نگفتن .گوش و حلق و سینشو معاینه کردن .باد عزیز رفلاکس فک نکنم سرفه هاش هنراه ابریزش باشه هست ؟؟؟؟

سلام دوستان صبح بخیر دیشب این تاپیک را خوندم تا صبح از نگرانی کلافه بودم نظر شما در مورد مطل ...

رها جون اینا چیه میخونی انقد استرس گرفتم بعد یکساعت خودنو اروم کردم .بنظرم ب این چیزا فک نکن .من انقد بچه میشناسم حساسیت داشتن شدییییییید طوری که پدرمادرشون فقط تو ماشین میگردونشون ک اروم شن و بی قرارنشن الان مدرسه میرن و باهوش و بدون مشکل .مثبت بیندیشیم برا نی نی هامون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستاااان بجه هاتون دست میزنن.من پسرم یاد گرفته خییییلی بامزه میشه

نه، پسر من خیلی خنده دار یه دستشو در جهت بالا و پایین و یه دستشو در جهت چپ و راست تو هوا تکون میده! 😂

مثل این بازیا بود که سعی میکردیم با دوتا دست دوتا کار مختلف کنیم...

2731

سلام دوستای گلم خوبین نی نیهاتون خوبین 

ماشاءالله همه بچهافعال شدن  .دخملی منکه هیچ کار نمیکنه البته سه روز نشست کلی هم ذوق کردم ولی بدش میاد فعلا هیچ کاری نمیکنه تنبل دندونم نداره،

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
سلام دوستان صبح بخیر دیشب این تاپیک را خوندم تا صبح از نگرانی کلافه بودم نظر شما در مورد مطل ...

منم وقتی پسرم رو شیر میدادم اینو خونده بودم و کلللی هم نگران شده بودم. ولی پسرم شکر خدا سالمه. پسر شما هم سالمه. نگران نباشید😘

2738
مرسی عزیزم صبح با سدیم کلراید بینیش شستشو دادم و با پوار کشیدم خوشبختانه دماغش باز شد .حالا دردسر جد ...

عزیزم خوب کردی. دقیقن به خاطر حساسیت به آنتی بیوتیک هست. ولی به نظرم کلوتریمازول برای قارچه. دکتر برای قارچ داد به دخترکم. ولی بالاخره دکتره دیگه حتمن درست داده. انشالله زودتر خوب میشه🥰

در مورد رفلکس، سرفه نه با آبریزش نیست مطمئنن! 

دختر من هیچ کاری نمیکنه! فقط غلت میزنه. 😂😍❤️

دوست جونای مهربونم ممنون از تک تکتون که انقدر لطف داشتین خواستم خبر بدم که خدا بهمون رحم کرد و بخیر ...

خدا رو شکر عزیزم ان شاالله سلامتیشون رو کامل بدست بیارن

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
حتما به یه چیزی حساسیت داشته ،من که دیگه نمیبرم ،زیاد باشه یه کم پماد بتامتازون میزنم ،خوب میشه ،دکت ...

چرا آب هویج خوب نیست؟ 

❤️❤️❤️ و من یتوکل علی الله فهو حسبه ❤️❤️❤️
2706