2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349182 بازدید | 40786 پست

دوستان این دکتره خیلی کم خرف بود و خوششم نمیومد زیاد بپرسم یعنی حساسیت منظوزش حساسیت غذایی بوده یا فصلی !؟؟؟؟چجوری بفهمم ب چی حساسه؟؟اسپند زیاد دود نمیکنم ماه ب ماه .گل و گیاهم ندارم تو خونه .غذای جدید هم ندادم فقط دکتره گفت بهش شیرخشک نان HA بده از داروخانه پرسیدم گفت پسرت ب شزرگاو حساسه گفتم نه گفت پس برا چته گفتم دکار گفته .دیگه ب شک افتادم نگرفتم اخه پسرم شیرخشکیه ب شیر گاو اگه خساس بود این نه ماه معلوم میشد .بنظرتون جکار کنم .هنوزم خلط داره و خس خس خس میکنه .بینیشم کیپ کیپ .ممنون از احوالپرسیای همه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان این دکتره خیلی کم خرف بود و خوششم نمیومد زیاد بپرسم یعنی حساسیت منظوزش حساسیت غذایی بوده یا ف ...

متیناجون ی کاری میگم برای کیپی بینیش امتحان کن

ی عناب رو بسوزون دودش رو بگیر زیر دماغش تا بکشه بالا ولی با احتیاط اینکارو کن من خودم چنگال فرو میکنم توش بعد با فندک میسوزونمش البته من برای شوهرم امتحان کردم واقعا جواب داده برای دخترم لازم نشد 

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2728
ن اصلا هیچوقت لازم نبوده ک دورش بالش بزارم غلت زدن از کمر ب شکم رو بلده ولی برعکسش رو دیگه نمیتونه چ ...

آیلین جان خیلی ناراحت شدم. امیدوارم خدا شفا بده 😢

در مورد دختر کوچولو هم برای پسر من از مرحله‌یروی دست بلندشدن تا چهار دست و پای تند دو سه هفته طول کشید. انشالا به زودی باید دنبالش بدوین! خونه رو به نظرم شروع کنید به ایمن سازی که مثل ما غافلگیر نشید. 

دوستان این دکتره خیلی کم خرف بود و خوششم نمیومد زیاد بپرسم یعنی حساسیت منظوزش حساسیت غذایی بوده یا ف ...

شیرخشک نان اچ ای خیلی بدمزه‌ست. ولی مثل اینکه کلا برای آلرژیه، نه فقط حساسیت به شیر گاو.

متیناجان عزیزم گل پسر رفلکس نداره؟؟؟ چون اینا که میگید همه علائم رفلکس هم هستنا، چک کردین؟؟ ممکنه حتی پنهان باشه و بالا نیاره. 

متیناجان تهران هستین؟؟؟ اگه تهرانین یه دکتر گوش و حلق بینی بهتون معرفی کنم ... من پسر بزرگم کارن یکسال و دوماهش بود که سرماخورد سه ماه سرفه میکرد ... ۹بار بردمش دکتر ..‌. سرفه هاس خشک داشت ... جوری سرفه میکرد که بعد حمله ی سرفه نفسش میرفت و منجر به استفراغ میشد و بعدم صورتش دون دون قرمز میشد ... از شدت سرفه ... مویرگ های صورتش پاره میشد ... سه ماه داروهای مختلف مصرف کرد ... تا اینکه این دکتر با یه شربت خوب خوبش کرد ... اگه درست یادم باشه اسم شربتش کلاسید بود ... کارش حرف نداره تو سرماخوردگی های خفن ... نمیدونم اعتقاد دارین یا نه ولی کلا دستش خیلییییی سبکه ... نسخه هاش به دو روز نمیکشه جواب میده ... بعدم داروهاش جدیدترین داروهای روز دنیاست ... من خیلییی دوستش دارم و خیلی هم بهش اعتقاد دارم ... اسمشون دکتر محمدرضا فتح العلومی هستش ... و مطبشم سر مفتح دقیقا زیر استانداری تهران هست ... 

2740
آیلین جان خیلی ناراحت شدم. امیدوارم خدا شفا بده 😢 در مورد دختر کوچولو هم برای پسر من از مرحله‌یروی ...

ممنون عزیزم

راستش اصلا علاقه ای ندارم چهاردست و پا بره😕همینجوری ک فقط میشینه ی دقه نمیزاره برم تو آشپزخونه وروجک خودشو سریع با شکم میندازه رو تشکش ک من مجبور شم برگردم پیشش😄😄

دختر من ی کم کنده تو حرکات دوسه هفته پسر شما فکرکنم بشه دوسه ماه دخترمن😁

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
سلام دوستان صبح بخیر دیشب این تاپیک را خوندم تا صبح از نگرانی کلافه بودم نظر شما در مورد مطل ...

سلام رهاجونم ... عزیزدلم وقتی گلپسرتون در نبود شما براحتی با پدرش ارتباط میگیره و راحت میمونه نگران چی هستین؟؟؟؟

هزار و یک بیماری تو دنیا هستش که هر بچه ای ممکنه یکی دوتا نشونه از علایمش رو داشته باشه ... ذهنتون رو درگیر این چیزا نکنین ... مثبت فکر کنین تا همیشه خیر براتون پیش بیاد ...

سلام دوستان صبح بخیر دیشب این تاپیک را خوندم تا صبح از نگرانی کلافه بودم نظر شما در مورد مطل ...

عزیزم اولا هر تاپیکی را نخون.بعدشم اوتیسم اصلا به خوراک هییییچ ربطی نداره.اااااین همه نی نی هستند که حساسیت دارن.پس باید همه اوتیسم بگیرن؟بچه هامون را مرتب دکتر میبریم پس اصلا این جور تاپیک ها را نخون

متیناجون ی کاری میگم برای کیپی بینیش امتحان کن ی عناب رو بسوزون دودش رو بگیر زیر دماغش تا بکشه بالا ...

مرسی عزیزم صبح با سدیم کلراید بینیش شستشو دادم و با پوار کشیدم خوشبختانه دماغش باز شد .حالا دردسر جدید پیش اومده اینه که ادرارسوختگی گرفته وحشتناک دیشب نخوابید کلوتریمازول دکترداده !!!تو نت خیلی سرچ کردم گفته بچه ها بخاطر انتی بیوتیک شکمشون شل میشه و مدفوعشون باعث سوختگی میشه ک پسر من اینجوره .حالا اومدم بهش نان آل 110دادم ک یکم شکمش سفت شه .ولی ازینور میگم شاید داروها عفونت رو با مدفوع میدن بیرون ک اسهال اورن من اینجوری کاررو بدتر نکردم ؟؟؟؟کسی ادرار سوختگی داشته برا نی نی چکار کردین ؟؟؟