2733
2739
عنوان

حالم بده امان از مادرشوهرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1982 بازدید | 94 پست
بخاطر اينكه خونه بابام هستم استراحت مطلقم جاريم زايمان كرد كل خانوادم رفتن ديدنش گل بردن كادو دادن خ ...

عزيزم اصلا برات مهم نياشه مهم ني ني ات و سلامتي اش خدايي نكرده اكرم اتفاقي افتاده ف كردي كسي چيزيش ميشه غير خودت درضمن بهش بكو شاه بخشيد وزيرش نميبخشه

ومن باور دارم خدايي هست كه هميشه در همين نزديكيست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببين بعضيا لياقتشون نون خشكه ببين چي رو برا كي خرج ميكني

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
عزيزم اصلا برات مهم نياشه مهم ني ني ات و سلامتي اش خدايي نكرده اكرم اتفاقي افتاده ف كردي كسي چيزيش م ...

نابودم كرد نابود خداازش نگذره بخاطر اين جاريم روزگارمنو هميشه سياه ميكنه من باحاريم خوبم ولي اين خانم انتظار داره موقع اتفاقات خوب براي اونا من بشم دلقك سيرك تقصير شوهرمه اينقدر به مادرش رو داده

2738
نابودم كرد نابود خداازش نگذره بخاطر اين جاريم روزگارمنو هميشه سياه ميكنه من باحاريم خوبم ولي اين خان ...

اي خدا اخه جرا اينطورين ادم با جاري اش خوب ناراحتن بده ناراحتن ميري خ شون ناراحتن نميري ناراحتن همش ناراحتن

ومن باور دارم خدايي هست كه هميشه در همين نزديكيست

گلم محکمتر باش هنوز وارد زندگی نشدی فدای یک تار موت!مهم خودتی که از خودت راضی هستی بقیه هم مهم نیستن 

باید محکمتر باشی تو زندگی انقدر مشکل هست که این مشکل نیست اصلا  بعدم مادرشوهر تو ذاتشه که عروس بچزونه منتها باید قلقش بدست بیاری تا یه عمر ملکه باشی براش

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

چرا يك سري ادم عقده اي بي خاصيت  رو براي خودتون گنده ميكنيد؟ مادرشوهر چيه؟ اصلا مادر صدا كردنش هم من مشكل دارم باهاش مگه شما رو زاييده؟ كه كه مادر صدا ميزنيد ، اونم از نوع خيلي بد و حسودش! جاري ! جاري كيه ؟ خانمي كه به واسطه يك ازدواج با خانواده اي كه شما به واسطه ازدواج فاميل شديد ؛ فاميل شده! ول كنيد بچسبيد به دنيا و شادي و زندگي تون ، چس معلق شده در هوا ارزشش بيشتر از فكر كردن به ادم هاي عوضي و بدجنسه

چرا يك سري ادم عقده اي بي خاصيت  رو براي خودتون گنده ميكنيد؟ مادرشوهر چيه؟ اصلا مادر صدا كردنش ...

ایول😝

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
2706