2737
2734
عنوان

حالم بده امان از مادرشوهرر

1982 بازدید | 94 پست

بچه ها دیروز صبح من امتحان داشتم تو راه بازگشت به خونه نامزدم زنگ زد گفت ک مامانینا میخوان شب بیان خوونتون منم زنگ زد به مادرش و گفتم که شام بیاد (خانواده خونه نبودن جز برادر و پدرم با اینحال بعد تعارف من قبول کردن ک بیان)منم خسسسسته شبو کلا نخوابیده بودم کلی خرید کردم و شام درست کردم اولین بار بود دستپختمو میخوردن مامانش همش ایراد میگرفت سالادد اینام اصلاااا نخورد گفت من یکم وسواسم 😭😭😭😭😭😭عکس غذارم براتون میذارم با کلی ذوق اماده کردم نامزدمم گفت واقعا همه چی عالی بود دستت درد نکنه با وجود خستگیت همچین میزی تدارک دیدی ،بعد مامانش گفت خوبه خوبه خجالتم نمیکشن حیا از بین رفته حاج اقا رو ب پدرم اینو گفت،پدرمم گفت چیزی نگفتن ک خانم،شب با گریه خوابیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چه بد.مهمون باید اداب مهمانیرو رعایت کنه.دیگه دعوتشون نکن واسه غذا.خودتم یه مدت نرو یا سرسنگین باش.به شوهرتم نگو چیزی.احترام باید بذارن وگرنه سنگ رو سنگ بند نمیشه با این اخلاقشون

عاشق خودمم...بوس بوس

ﻣﺎﺩﺭﺷﻮﻫﺮﻩ ﺩﻳﮕﻪ ...اﮔﻪ ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﻴﻜﺮﺩ ﺟﺎﻱ ﺗﻌﺠﺐ ﻭﻧﮕﺮاﻧﻲ ﺩاﺷﺖ. 

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘

ب مادر شوهرت بگو بذا از راه برسی بعد خودتو نشون بده.

خبیث تریم مادرشوهرام تا عقد صبر میکنن بعدش گودزیلا میشن

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
2706