2737
2734
عنوان

مامانای ۹۴ بیاین باهم باشیم (تجربیات مادرانه و بچه داری)

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوما دختر منماذر۹۴ هس همه چیزش خوبه  ولی هنوز از پوشک نگرفتم

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####
2731
من که نه لااقل تا ۵ سالگی نمیخوایم چون من دست تنهام کسی کمکم نیس 

منم کلا دوس ندلرم بچه دیگه .ولی شوهرم دوس داره .روانشناسا هم میگن تفاوت سنیشون بیشتر از 4بشه .. انگار دوتا تک فرزند داری .. 

قد بچه هاتون چندهخانوما؟پسرم زیاد قد نمیکشه خیلی نگرانم بخدا

والا قدش رو الان نمیدونم چون از دوسالگی خیلی گذشته ولی بهش شیر ماست  پنیر زیاد بده بعضی بچه هام یهو قد میکشن

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...

جدیدا خیلی حرف زدنش تعییر کرده خوب شده همه چیزو سوال میکنه

ممنون از همه اونایی ک واسم صلوات فرستادن من ب خواستم رسیدم شماهم برسید ان شالله #####هرکی امضای منو دید ی صلوات خرج نیتم کنه لطفا خیرشو ببینی#####
2740
والا قدش رو الان نمیدونم چون از دوسالگی خیلی گذشته ولی بهش شیر ماست  پنیر زیاد بده بعضی بچه هام ...

بخداانقد غصه میخورم ک نگو واسه دوسالگیش بردمش بهداشت گفت نمودارش خیلی تغییر نکرده.سه ماه زینک دادم ولی هیچ اثری نداش

منم کلا دوس ندلرم بچه دیگه .ولی شوهرم دوس داره .روانشناسا هم میگن تفاوت سنیشون بیشتر از 4بشه .. انگا ...

آره میگن سه سال خوبه ولی وقتی توانمون نمیکشه چی اما بچه پشت همم یه خوبی داره باهم بزرگ میشن سختیش یباره من دختر داییم روانشناسه بعد دو تا بچه شیر به شیر گیرش اومد الان بزرگ شدن میگه خیلی راحتم میگه خوبیش اینه باهم بزرگ شدن یه جا سختیاش باهم تموم شد 

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
سلام خانوما دختر منماذر۹۴ هس همه چیزش خوبه  ولی هنوز از پوشک نگرفتم

زوده هنو وقت هست تا سه سال من شهریورم تازه میخواد یکم راه بیفته که خبر بده اونم چی بعد خراب کاری تو پوشک

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
خوبه  ..فکر کردم فقط من دادو بیدادی ام ...اخه دختر من باز تو خونه بهتره تو جمع اصلااا گوش نمیده ...

😂😂😂من کارم ب جایی رسید که تو پاساز میرفتیم تو مطب آغا جلو همه میخواب کف زمین چهار دست و پا تو پاساژ و مغازه ها😂 الان بهتره

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...
2706