2737
2734
عنوان

شوهرم و درک کنم یا ازش دلخور باشم!

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 49 پست

من و شوهرمم دوران فشار مالی رو گذروندیم اما خدا رو شکر اون دوره گذشت و الان هیچ مشکلی نداریم به لطف خدا. اما خیلی مهم بود که تو اون دوران همه جوره هوای همو داشتیم. می گذره عزیزم. توکل به خدا کنید و هیچچچوقت تحت هیچ شرایطی پشت همو خالی نکنید اصلش همینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ما هم چند ماه تو فشار مالی بودیم، همسرم خیلی اذیت بود، مردها از اینکه شرمنده زن و بچه بشن، نا امید میشن، فکر میکنه داره شمارم عذاب میده، فرصت های شما و آسایش شمارو سلب کرده، دلداریش بده، این روزها هم میگذره، بخدا ما خونمون رو عوض کرده بودیم، مهمون میومد عزا میگرفتم هیچی نداریم خونه، اما گذشت..

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت

درکش کن عزیزم. کلا آقایون جیبشون خالی میشه فاز و نول قاطی میکنن. یه حرفای بی ربطی میزنن 

صبح میشه این شب. باز میشه این در... گاهی اوقات اتفاقی تو زندگیت میوفته که زندگیت رو دو قسمت میکنه. قبل اون اتفاق،بعد اون اتفاق . خدایا تنها امیدمی
2731

خیلی تحت فشاره 

از شما خجالت میکشه که نمیتونه نیازهاتو براورده کنه

غرورش له شده

فک میکنه اگه بری خوشبخت میشی

به نظرم درکش کن بهش امید بده بگو ما با هم همه مشکلاتو حل میکنیم همینکه کنارمی عمینکه سالمی برام دنیا ارزش داره

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=762802&PageNumber=131

خانم عزیز درکش کن مازنیم باید توانمون درمقابل همه چیز زیادباشه مردا الان بدبخت شدن شمادوساله ازدواح کردی ما دوازده این حقوقا این کسادی بازار این گرونیا تورما نداستن امنیت اقتصادی والا یه خونه دیشب رهن کردیم ازدیشب ازپس هزینهای سرسام اورش داریم میمریم خیلی زندگیا سخت شده واقعا  زورمون نمیرسه منو شوهرم ا صبح تا شب دلمون براهم همش میسوزه ازاونور زودم دعوامون میشه ازبس بعَضیام گرگ ودزد سدن ومابدبختا رومیتیغن مسیولینم که بزاربه اختلاسشون برسن بعدشم این حرفا ازسرافسردگی وترس وعدم اعتمادبه نفسشه ...

2738

سلام عزیزم مطمعن باش ایشون از دوست داشتن زیادی به شما این حرفو میزنه دوست نداره شما سختی بکشی پیش خودش میگه مجردی پول داشتی ماشین داشتی اما الان چی برا همین اینو میگه برا خود منم این اتفاق افتاده فقط صبر تحمل با ذکر وصلوات دل خودت وهمسرت رو آروم کن

بنظرم مشکل بی پولی نیس ک میگه مهریتومیدم برو😯😯😯

چون اعتمادبه نفسه مردای ایران له شد خانم تواین گر ونی وتورمو بیکاری اون اقا کم سنه اینو میگه شوهرمن که دیوانه وار دوستم داره ودوازده ساله مزدوجیم یه موقها همین میشه

اخه گفته پول دستم بیادمهریتومیدم😐

وقتی اعتمادبه نفس بره غرور کاذب جاش میاد اونجوری میگه که نشون بده نگران خرجومخارجوتعهدشم هست البته نگران هست طفلک زورررررش به این زمونه بی انصاف نمیرسه ماخوب میدونیم چی میکشن

2706