2737
2734
عنوان

شوهرم و درک کنم یا ازش دلخور باشم!

984 بازدید | 49 پست

۲ ساله ازدواج کردم و یه فرزند دارم چند ماهه وضع مالیمون افتضاحه این ماهم که بدتر شده یعنی هشتمون گره نهمونه شوهرم تنها میتونه شیرخشک بچه مو بگیره راست وچپ میکنم فقط قرض 

وضع خانواده ش خیلی خوبه فقط ماییم که اینجوریم 

وضع روحیش خیلی خرابه نه خواب داره نه خوراک،منم تا حرف میزنم میگه کاش ازدواج نمیکردم بچه میخاستیم چیکار،درحالی که بچه مونم خیلی دوست داره 

همه ش میگه بیا دوباره مجرد بشیم وضع هردومون بهتر میشه تو واسه خودت کار میکنی 

منم واسه خودم و پسرم 

گفتم پس یعنی مشکل فقط منم یعنی تموم خرجای زندگی مال منه!

درحالی که به خدا خیلی مراعاتشو دارم حتی طلاهامم فروختم ماشین دوران مجردیمم براش فروختم اما هیچی به هیچی

امروز نه نهار خوردم نه شام گفتم شاید بتونی پس انداز کنی البته اومد از دلم در اورد اما 

بازم تا بحث میشه میگه خسته شدم آرزومه برگردم دوران مجردیم 

میگه پول بیاد دستک مهرت رو میدم برو پی زندگیت،همه ش دلمو میشکنه ومنم تو خودم میریزم 

نمیدونم درکش کنم یا ازش دلخور باشم بهش رو ندم 

امشبم خواستم برم که وضعش با نبود من خوب شه اما نه هیچ جا رو دارم و نه هیچ کس که کمکون کنه

خسته مممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم درکش کن خانومم. احتمالا الان تحت فشاره و غرور داره. شما خانومی کن تحمل کن. بهش انرژی بده. بگو من همیشه پیشتم. اون الان جلو شما خجالت زده است

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2738

وضع اقتصادیه همه داغونه.

خیلی بده مرد احساس بی عرضه بودن کنه.

اگه در توانت هست شما هم یه کاری انجام بده 

انشالله که مشکلاتتون حل بشه

میگوند:چون میگذرد غمی نیست.....ولی من میگمممم:««تا بگذرد درد کمی نیست،عمرمو جوونیم است که هدر میرود پس چطور غمی نیست؟»»😞😞😩😩

بهشون بگیم مگه ازدواج لباسه که سایزت نبود پس بیاری

مرد باش پای تصمیمی که گرفتی تا اخر بمون و بجنگ

مرد زندگی پس برای چی گفتن فشار الان توی جامعه روی همه هست ولی خیلیا دارن زندگی میکنن اینحرفارو نمیزنن

البته این که اگر مقدور هست شما هم باید کمک همسرتون کنین ولی حرفشون اصلا اصلا قابل درک نیست

تو خوشی همه اخلاقشون خوبه این ناخوشیه که شعور و وفاداری ادما رو نشون میده

همه اینارو بهش بگین 

بذارید غیرتش تکون بخوره

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید
2706