2737
2734

نا امید نشو عزیزم ،خدا بزرگه ،منم هیچ وقت فکر نمیکردم بعد از سالها بچه دار بشیم ،ولی خدا لطف کرد ،نا امیدی و استرس رو کنار بزار ،خودتو سرگرم کن ،بیخیال شو،مطمئن باش میشه،،،،بخدا کاملا درکت میکنم،ولی استرس بد دردیه

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   

منم چندتا مشکل همزمان دارم که هرکدومش برا خودش یه نازایی کامله بچه دار شدنم از هفت خوان رستم هم سختره فقط خدا باید معجزه کنه وگرنه دکترهام نمیتونن دیگه خودمو زدم به بی خیالی فقط دلم برا شوهرم میسوزه

عاشقی جرم قشنگیست به انکارش مکوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچ وقت نا امید نباش جاری من بعد از دوازده سال دوا درمون دکترا ازش قطع امید کردند گفتن به هیچ وجه بچه دار نمی شی وقتی دیگه دکتر نرفت رفت برای بهزیستی ثبت نام کرد چند ماه بعدش بدون هیچ دارویی باردار شد بچه دومش هم دو سال و نیم بعد از اولی اومد 

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                   من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود
2731

09143517662اقای خانی-عزیزم دارو گیاهی میده کارش هم عالیه .من یکی از اشنا دکتر بهش گفت عقیمی الان بچه اش ۴ سالشه یه زنگش بزن انشالله مشکلت حل شه 

گاهی خداوند فرشته هاش رو میفرسته برا بنده هاش فرشته منم دخترمه
باید ازمایش ذخیره تخمدان بدی

آهان.دوست گلم نگران.نباش اول خداروقسم.میدم ب بزرگتی و عظمتش ک تیلی غافلگیرانه مادر بشی تا قبل عید.بعدشم من و همسرم رویان میریم 1ماهه.دیدم خیلیا تخمک اهدایی میگیرن و جیز عجیبی نیست و شایع هست خودتو ناراحت نکن و فقط توکل کن و توسل و نماز شب بخون و دردل شب خداروصدا بزن برات راه نجاتی باز میکنه مطمئن باش

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم
2738
باید ازمایش ذخیره تخمدان بدی

من با یکی دو میلیون دارو دو تا تخمک داشتم هر بار برای میکرو ،حتی یکبار اصلا نداشتم،با این اوضاع طبیعی باردار شدم،پس امیدت رواز دست نده ،بخدا ایمان داشته باش و از خودش بخواه

تو این ۶ سال انتظار ختم های زیادی برداشتم دکتر میرفتم خسته میشدم ولی یه سال کامل سه بار ای یو ای ماه ...

میدونی اینا هزینه اش چقدره اخه خیلیها ندارن هرچند مال من با اینها هم حل نمیشه

عاشقی جرم قشنگیست به انکارش مکوش
نا امید نشو عزیزم ،خدا بزرگه ،منم هیچ وقت فکر نمیکردم بعد از سالها بچه دار بشیم ،ولی خدا لطف کرد ،نا ...

میدونی استرس نیست احساس بدیه اینکه همه میتونن یه حس رو تجربه کنن اما من نه باور میکنی کم کم دارم به دوستام حسودی میکنم؟

میدونی استرس نیست احساس بدیه اینکه همه میتونن یه حس رو تجربه کنن اما من نه باور میکنی کم کم دارم به ...

بله باور میکنم ،چون 16سال این روزهای سخت رو تجربه کردم ،هیچوقت یادم نمیره،هر موقع اینجا همچنین تاپیکهای میبینم تمام خاطرات تلخم زنده میشه

بله باور میکنم ،چون 16سال این روزهای سخت رو تجربه کردم ،هیچوقت یادم نمیره،هر موقع اینجا همچنین تاپیک ...

ببخشید ناراحتت کردم ولی دلم گرفته بود گفتم که کسی هم نمیدونه