2733
2739
نه باوا هیچ کدومشون مجرد نیسن اخه سه ساله بیست وپنج سالته تو 😀😁

25؟؟؟؟

برو بیوگرافی و ببین ننه چیکار کنار اسمم داری

76سالمههه😲😲😲

عین کشمش شدم

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

25؟؟؟؟ برو بیوگرافی و ببین ننه چیکار کنار اسمم داری 76سالمههه😲😲😲 عین کشمش شدم

😀😁خدااااا از دست تو ،جدی چندی خخخ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2742

سلام استارتر 

مبارکه

ایران کتان رو منظورت فروشگاه های رامسر و نور و .... ایناست؟!

اگه همون ها مد نظرته که جنس هاشون خوبن

ضمن اینکه قیمتش هم اگر جنسش خوب باشه خیلی مناسبه 

رنگش هم کاملا سلیقه ای هست و هیچ ربطی به سن نداره هر چند که از نظر من و نسبت به من کلا خیلی هم جوانی

امیدوارم که تو پات هم راحت باشه که این از همه مهم تره 

نه عزیز دلم تقریبا نصفش مونده. امشب فصل ۱۹ رو‌ مبذارم

همش فک میکنم از اون رمان هاییه ک دختر و پسر در اخر ب این نتیجه می رسن ک به درد زندگی باهم نمیخورن...

فقط توروخدا پایانش خوش باشه😆

چون اولین رمانیه ک دارم جدی میخونمش

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740
😀😁خدااااا از دست تو ،جدی چندی خخخ

حالا بعدا میگم واست با اون پولکیااتتتت😲😲😲

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
حالا بعدا میگم واست با اون پولکیااتتتت😲😲😲

😀😁😂😀😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
همش فک میکنم از اون رمان هاییه ک دختر و پسر در اخر ب این نتیجه می رسن ک به درد زندگی باهم نمیخورن... ...

نه عزیزم رمانش اینطوری نیست. بر ایای واقعیت هم‌ هست.

بهمم‌نمیرسبدن من به هم‌میرسوندمشون 😂😂😂😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
زده ویتنام

اصله پس. طرحش هم شیکه. رنگش هم سلیقه ایه دیگه

مبارک باشه

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو
2706