2733
2734
عنوان

کمک بچه ۸ ماهه م تب کرده😢😢😢

96 بازدید | 13 پست

بچم ۸ماهشه بخاطر سرماخوردگی تب کرده

هر ۴ ساعت بهش قطره استامینوفن میدم و با آب ولرم و آب نمک پاشویه ش میکنم لباسشم خیلی خنک کردم ولی تبش پایین نمیاد

چه شیافی میتونم استفاده کنم؟😢😢😢

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از داروخونه شیاف استامینوفن کودکان بگیر، به جای قطره استامینوفن، از شیافش استفاده کن، اگر تبش خیلی زیاده، هر 6 ساعت یه بار. البته بعضیا هم میگن هر هشت ساعت یه بار. اینو از دکتر داروخونه هم بپرس. 

ولی اگر دکتر نبردیش، حتما ببر. تا وقتی خیلی کوچولوئه و حساسه، سعی کن بدون دکتر بردن، سر خود کاری نکنی. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ايبو بروفن بده هر ٤ساعت يكبار ،استامينوفن و ايبو بروفن يكي درميون بده.

البته ببري دكتر بهتره چون تب بي دليل نيست و بايد دليلش از بين بره

فقط تو....تو بهترین اتفاق زندگیم بودی ،هستی و خواهی بود.

مرسی

ببخشید رفتم بچم گریه میکرد

سرما خورده بود فکر کنم تبش هم از اونه

میبرمش دکتر الان

مرسی از همه

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
شياف استامينيفون بزار ببرش حمام پايين نيومد سريع ببر بيمارستان

نه حمام نبر دستمال با اب ولرم خیس کن به شکم و بدنش بکش پاهاشم نشوری لرز میکنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏