2737
2739
عنوان

گروه خانومای شاغل

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 258 پست
بچه‌ها شما بعد از مرخصی زایمان بچه تون رو به کی سپردین؟ من باید ببرم مهد و خیلی نگرانم 

من حدود یک سال دادم مامانم نگهش داشت. بعدشم دادم مهد

من به این دنیا اومدم تا شاد زندگی کنم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پشیمون نیستم  منم افتادم رو دنده لج مجبورش کردم بیاد شهر خودمون  الان میخوام کارشناسی شر ...

آره منم با خودم فکر میکردم اگه به خاطر بچه کارمو از دست بدم مجبورش میکنم برگردیم شهر خودمون که تنهایی توی خونه نپوسم باز میگم اگه برگردیم هب مامانم ازش مراقبت میکنه منم میرم سرکار....خلاصه هرچی بدبختیه مال این غربته!!!!

خیلی دوست دارم آدمایی که بهم انرژی منفی میدن رو از زندگیم پرت کنم بیرون اما صد حیف که نمیشه...
2731
خب خانوما. چطوری هزینه هاتون مدیریت میکنید؟

من که مدیریت خاصی نمیکنم سعی میکنم ولخرجی نکنم آخه در حال پس‌انداز واسه خرید خونه ایم

خیلی دوست دارم آدمایی که بهم انرژی منفی میدن رو از زندگیم پرت کنم بیرون اما صد حیف که نمیشه...
2738

واسه خونه هم گاهی خرید میکنم ولی بیشتر خوراکیهای خونه و یخچال رو همسرم میخره. واسه پسرمم من اکثرا لباس میخرم و شاید گاهی اسبابازی. همسرم پوشک و اگه خدای نکرده مریض بشه دارو و....و هزینه مهد و اجاره خونه هم با همسرمه

من که مدیریت خاصی نمیکنم سعی میکنم ولخرجی نکنم آخه در حال پس‌انداز واسه خرید خونه ایم

دقیقا ما هم به فکر خرید خونه هستیم. سعی میکنیم ولخرجی نکنیم مثلا مسافرتهای گرون نریم

دقیقا ما هم به فکر خرید خونه هستیم. سعی میکنیم ولخرجی نکنیم مثلا مسافرتهای گرون نریم

از صندوق خونگی راضی هستی؟؟ 

2706