2733
2739
عنوان

گروه خانومای شاغل

| مشاهده متن کامل بحث + 2029 بازدید | 258 پست
منم تا پارسال تو یه اداره دولتی با پنج سال سابقه استعفا دادم  البته بعد از مرخصی زایمان به خاط ...

چرا مهد نذاشتی؟؟ پشیمون نیستی؟؟

خیلی دوست دارم آدمایی که بهم انرژی منفی میدن رو از زندگیم پرت کنم بیرون اما صد حیف که نمیشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون تو یه شهر غریب بودم همسرم نذاشت پسرمو بزارم مهد یا پرستار بگیرم

به خاطر همسرت رفتی غربت؟؟؟ اگه از کنار خانواده دورت نمیکرد اونا ازش نگهداری میکردن

هم بردت غریبی هم کارتو از دست دادی؟؟؟ الان تنهایی توی خونه چکار میکنی!!

خیلی دوست دارم آدمایی که بهم انرژی منفی میدن رو از زندگیم پرت کنم بیرون اما صد حیف که نمیشه...
2731
یعنی از چند وقتش بردی مهد؟ مشکلات و خوبیای مهد چیه؟؟

پارسال مهر بردمش کهمیشد دو سال و نیمه

خیلی طول کشید تا به فضای مهد عادت کنه

بستگی داره مهد مسئولیت پذیر باشه یانه؟ که اینا خوبن خداروشکر

اعتماد به نفس بچه تقویت میشه و یادمیگیره کار گروهی انجام بده و توی جمع اظهار نظر کنه

2740

سلام

منم 9ساله شاغلم شرکت خصوصی

5ساله متاهلم

و حدود 4ماه اقدام برا مادر شدن ان شاالله

البته اینکه چطور شاغل بمونم هم دغدغه امه...

خدایا، ولىّ‏ ات حضرت حجّة بن الحسنكه درودهاى تو بر او و بر پدرانش باد در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى كه خوشایند اوست ساكن زمین گردانیده،و مدّت زمان طولانى در آن بهره‏ مند سازى(ترجمه دعای اللهم کن لولیک...)
خوش به حالت سختیات گذشته

درسته تا حدي گذشته... ولي به نظرم بچه داري تو هيچ زماني آسون نميشه... هر مرحله سختياي خودشو داره... 

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
پارسال مهر بردمش کهمیشد دو سال و نیمه خیلی طول کشید تا به فضای مهد عادت کنه بستگی داره مهد مسئولیت ...

میشه بگی اسم مهد و محدوده ش؟؟

به خاطر همسرت رفتی غربت؟؟؟ اگه از کنار خانواده دورت نمیکرد اونا ازش نگهداری میکردن هم بردت غریبی هم ...

پشیمون نیستم 

منم افتادم رو دنده لج مجبورش کردم بیاد شهر خودمون 

الان میخوام کارشناسی شرکت کنم انشاالله از سال بعد دوباره شاغل بشم 

اگر خدا بخواد

2706