2737
2734
عنوان

آمپول دکاپپتیل قبل از تخمک کشی

800 بازدید | 5 پست

سلام دوستان میشه به من کمک کنید من سه شنبه تخمک کشی دارم  

عزیزای که آمپول دکاپپتیل داشتن چند روز قبل از تخمک کشی زدن ی شب قبل از عمل یا دوشب؟؟

واسه من تاریخ وروز اشتباه زده مثلا زده یک شنبه ۲۵ حالا نمی دونم روز اشتباه زده یا تاریخ

خواهش می کنم هر کی می دونه بگه من خیلی وقت ندارم واسه زدن آمپول

خدایا شکرت به خاطر معجزه قشنگت ،خودت محافظ اش باش 💚 به امید روزی که هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نباشه🙏🌹

فقط زنگ بزن از مشاور مرکز تحت درمان بپرس که زحمت هات بر باد نره

خدایا به من بفهمان که بی تو چه میشوم اما نشانم نده......خدایا هم به من بفهمان هم نشانم بده که با تو چه میشوم
فقط زنگ بزن از مشاور مرکز تحت درمان بپرس که زحمت هات بر باد نره

آخه این موقع که جواب نمیدن

خدایا شکرت به خاطر معجزه قشنگت ،خودت محافظ اش باش 💚 به امید روزی که هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نباشه🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه این موقع که جواب نمیدن

استارتر براچی این امپولو میدن منم دوروز مونده به تخمک کشی زدم یعنی پنجشنبه با دوتاhcgزدم شنبه تخمک کشی دارم 

دلیل تزریق این امپول چیه

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
2728
استارتر براچی این امپولو میدن منم دوروز مونده به تخمک کشی زدم یعنی پنجشنبه با دوتاhcgزدم شنبه تخمک ک ...

برای آزاد سازی تخمک ساعتش خیلی مهمه همون ساعتی که بهت گفتن تزریق کن

سلان استارتر جان شما بارداریت موفق بود؟

منم این امپول رو دارم جلوگیریه یا تحریک تخمک سازی؟

۱۴۰۳/۰۱/۱۷: خدای مهربونم ممنونم که بعد از ۲سال انتظاراین ماه میخوای بمن یه تودلی شیرین و سالم بدی و من مامان میشم این ماه😍لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید🥰