2733
2739

سلام بچه ها منم از مراقبتهای بارداری خسته ام از نگرانیها

الانم آنفولانزا گرفتم نگرانم واسه سلامتی

اییییییی خدااااااا

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس آنگونه که آنچه را تو دیر میخواهی من زود نخواهم و آنچه را تو زود میخواهی من دیر نخواهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تازه الان یه ماههوزنم نرمال میره بالا هفته ای نیم کیلو اصن اوایل با اون وضع ویارم که هیییجی نمیخ ...

من کلا وزنم خوب بالا نمیره . از ترس اینکه بستریم نکنن ساعت ویزتم رو دادم ساعت ۸.۳۰ غروب . روزایی که قرار دکتر دارم آی میخورم در حد انفجار تابرسم مطب دو سه بطری آب میخورم تو راه که وزنم رو بالا نشون بده دکتر گیر نده بهم

تو به تحریک فلک فتنه دوران منی . من به تصدیق نظر محو تماشای توام
2731

وزن زیاد اضافه نشه بچه لاغر میشه؟من ده کیلو کم کردم بخاطر تهوع 5کیلو کم کم اضافه کردم بعدش دیگه بالانرفته وزن قبلی خودمم نیستم . میترسم کوچولو باشه 

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
وا  چه حرفیه,مگه دست توعه چاق بشی

نه منظورش اینه خودش خیلی چاقه . میگه من جای تو حامله ام انگار قدمم کوتاه گرد و قلمبه ام کلا ولی تو مانکن باقی موندی . مثلا انرژی مثبت میده بهم بنده خدا . هی همه مسخره میکنن که چرا لاغر میشی تو این بیچاره میگه اتفاقا بچه ها این تیپ مادرا تپل و پربار میشن 

11 اسفند من از رو سونو ان تی میگم 33 هفته م

به من گفتن 10 اسفند.منم با ان تی هستش. ولی میگن زودتر دنیا میاد بیشتر تو 37هفته به بعد میگن زایمان کردن خداکنه بیوفتم بهمن

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
خوشبحالت مامانت بهت میرسه من باید غذابرای کنم کارای خونموبکنم کارای شوهرموبکنم

منم کارامو خودم میکنم

با اینکه نی نی م عجله داره میخاد بیاد

دکتر بهم ستراحتم داد ولی چه میشه کرد

روی سنگ قبرم چیزی ننویسید...
وزن زیاد اضافه نشه بچه لاغر میشه؟من ده کیلو کم کردم بخاطر تهوع 5کیلو کم کم اضافه کردم بعدش دیگه بالا ...

نه بچه رشد نرمال داره مادر دچار سوهاضمه و ضعف حاد میشه . 

منم کارامو خودم میکنم با اینکه نی نی م عجله داره میخاد بیاد دکتر بهم ستراحتم داد ولی چه میشه کرد

شما چرا زایمان زودرس داری ؟ خودتم نارس بودی ؟

به من گفتن 10 اسفند.منم با ان تی هستش. ولی میگن زودتر دنیا میاد بیشتر تو 37هفته به بعد میگن زایمان ک ...

دعاکن بموقع بدنیابیاد. اگه زولبیا نارس میشه ونیزی مراقبت زیاد