2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من ۵ ماه و نیمشه

از اول همینجوری بود. اصلا با خواب میجنگه.

مثلا امروز اندازه ناهار خوردنمون خوابید کلا ده دقیقه هم نشد!!!

علت خاصی نداره گلم. بچه ها با هم متفاوتن حتی خوابشون هم فرق داره با هم

2731

پسرم تا یه هفته بعد از ختنه اینجوری بود منم تا بیدار میشد شیرش میدادم ولی دیدم اینجوری اصلا وزنش هم اضافه نمیشه چون خوب نمیخابید. دیگه تند تند شیرش ندادم بعد خودش گرسنه میشد شیر میخورد و خوب میخابید😊 چن وقتشه نی نیت؟

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
دلیلش چی میتونه باشه اینجوری مادر همش درگیر خواب نوزادشه

بلهههههههه 😕😕😕هم پسرم  اینجوری بود تا دوسالگیش هم دخترم فقط روپا باشه خوابه همین الان گذاشتم زمین از روپام بیدار داره نگاه میکنه   دلیلش هیچی نیست  برا پسرم هزار تا دکتر پرسیدم چرا خوابش کمه گفتند همینه مدلش 😕 بعضی هاشون پیشنهاد شربت خواب اور دادن که من ندادم الانم دخترم سه ماهش تموم همون جوری 

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉

تا 5-6  ماه اول به خاطر کولیک اینجوری میشن بعد کم کم خوب میشه

پروردگارا           ببخش مرا که آنقدر حسرت نداشته هایم را خوردم ، شاکر داشته هایم نبودم ...                                                                                                                                                                                   
2740

پسر خودم نیست بچه خواهر شوهرمه همش ناله میکرد از لد خوابیه بچش دیشب خونمون بودن دیدم واااای بیچاره هلاک میشه که دوساعت روپام بود کمرم سوراخ شد ولی خوابش سنگین نشد

جالبیش اینه که وقتی بیدار میشن خیلی سرحال 😂😂😂😂😂😂😂اماده  منکه یه پیش دبستانی دارم یه کوچولو برا خواب دارم میمیرم تا 4 صبح هم بیدار  😠😠😁😁

من برای خودم زندگی میکنم 😊برام مهم نیست دیگران چی فکر کنند 😛برا همین راحت زندگی میکنم 😁مهم اینکه خودم راضی باشم 😉😉😉😉