2737
2739

تو امضام نوشته م خاطره م رو😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

عزيزم ٣ روز دارى هزارماشاالله

درد ندارى؟

من از صبح درد كشاله ران دارم اصلا نميتونم راه برم ٣٥ هفتم طبيعيه؟

عزيـزاى دلــم واسـه سلامتى خانوادم يه صلــوات ميفرستى؟!😍ممنونم🙏🏻🙏🏻😘💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم ٣ روز دارى هزارماشاالله درد ندارى؟ من از صبح درد كشاله ران دارم اصلا نميتونم راه برم ٣٥ هفتم ...

من ۳۴ هفتم.‌بغلای دلم درد میکنه و واژنم. دکتر همش میگه طبیعیه😕

دستهایم را در باغچه میکارم. سبز خواهم شد...سبز....سبز...سبز   .و پرستوها در گودی انگشتان جوهری ام تخم خواهند گذاشت
2728
من ۳۴ هفتم.‌بغلای دلم درد میکنه و واژنم. دکتر همش میگه طبیعیه😕

خيلى درد دارم ساحل اوووف اين ١ ماه هم به سلامت طى كنيما همش اخ و اوخ ميكنم😂

استارترازمن میشنوی هیچ وقت باخاطره دیگران تجربه کسب نکن .هرکس باتوجه به شرایط جسمی وهمینطوروضعیت جنین زایمان میکنه .وقتی خاطرات روبشنوی ناخودآگاه استرس میگیری که حالاچی میخوادبشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2740

خاطره میخوای بخونی بالای صفحه یدونه عکس ذره بین هستش اونوبزن سرچ کن خاطرات زایمان همشون میاد گلم 

16 فروردین تولدمه😍خداجونم یعنی میشه هدیه روز تولدم یدونه نی نی خوشمل بهم بدی😞           میشه برای نی نی دارشدنم یدونه صلوات مهمونم کنی؟
عزيزم ٣ روز دارى هزارماشاالله درد ندارى؟ من از صبح درد كشاله ران دارم اصلا نميتونم راه برم ٣٥ هفتم ...

من تاریخ زایمانم از رو پریود بیست و چهارمه ولی اصلا درد ندارم

باردار نیستم تیکر تولد یکسالگی دختر گلمه

من شب قبلش موهامو سشوار كشيدم و صبحش ارايش كردم ريمل ضد اب زدم و زايمانم سزارين بود و بيهوش شدم ولي وقتي به هوش اومدم قيافم خيلي زار بود از ارايش و موهاي صافم خبري نبود نميدونم چيكارم كرده بودن تو اتاق عمل

من تاریخ زایمانم از رو پریود بیست و چهارمه ولی اصلا درد ندارم

برو پياده روى نزديكى كن فعاليت داشته باش

خيلى درد دارم ساحل اوووف اين ١ ماه هم به سلامت طى كنيما همش اخ و اوخ ميكنم😂

من شبا اصلا خواب ندارم اینقد این استخونای بغل رونام میگیره وحشتناک.... همشم دسشویی ام تو خواب .اره واقعا کاش زودتر تموم بشه

دستهایم را در باغچه میکارم. سبز خواهم شد...سبز....سبز...سبز   .و پرستوها در گودی انگشتان جوهری ام تخم خواهند گذاشت
من شبا اصلا خواب ندارم اینقد این استخونای بغل رونام میگیره وحشتناک.... همشم دسشویی ام تو خواب .اره و ...

انشالله به سلامتى زايمان كنيم😍😀