2733
2734
سلام..ظهرتون بخیر...من یه خواهر دارم که از خودم کوچکتره..خیلی لجباز و مغروره...کلا حرف من و بابا و مامان رو گوش نمیده...همش پیرو حرف دوستاشه...خیلی حاضر جوابه..خیلی زود عصبی میشه..و اصلا حرف دلشو به ماها نمیگه...تازگی ها یه خواستگار داره..که ظاهرا 3 سالی با هم بودن..و همدیگرو میخوان...یه جورایی طرف آشناست..یه سری موارد هست که باید به حرف ما گوش بده..چون هممون صلاحشو میخوایم..ولی رو بچه بازی و لجبازی اهمیت نمیده و کار خودشو میکنه..خیلی نگرانشم...دلم میخواد باهم صمیمی باشیم...دلم میخواد رو کمک من حساب کنه..دلم میخواد زا من کمک بخواد..متاسفانه..اصلا با هم صمیمی نیستیم...کمکم کنید بچه ها...چه جوری با هم خوب بشیم؟؟..چه روشی پیش بگیرم؟؟ دلم نمیخواد تو زندگی آیندش با مشکل مواجه بشه...چه کار کنم بهم اعتماد کنه؟؟؟ همش بهم میگه تو فقط بلدی نصیحت کنی...از حرفام فرار میکنه..
الهی ان ده که آن به
سارا جون از تجربیات خودت براش بگو
براش مثلهای مختلف بیار
بهش بفهمون که خوبیش رو میخوای
بزار برات تعریف کنه
بهش حس اعتماد بده
خودت اگه قبلا با کسی بودی البته ببخشید این رو میگم
اگه با همسرت یا کسی دیگه دوست بودی از تجربیات خوب و بدش بگو
نه تنها از بدی این چیزها از خوبیها هم بگو بعد آروم آروم اون چیزی که میخوای براش پر رنگ کن و بزار خودش آخر کار رو ببینه و حدس بزنه
همیشه بچه ها دوست دارن به بزرگترها بفهمونن بزرگ شدن و حق تصمیم گیری دارن
بهش بگو این حق تو هست ولی منم دوستدارم این راه رو برات روشن کنم تا مبادا ناهمواریهاش موجب خستگی یا افتادنت بشه
سارا کاش خواهر من هم به حرفام گوش میداد کاااااااااااااااااااااااااااااااش
زندگیش رو سوزوند
فقط گفت من راهم رو خودم انتخاب کردم اگه هر بلایی سرم اومد نمیام پیشتون اعتراض کنم
الان داره میسوزه و میسازه جیکش هم در نمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جون..خیای باهاش حرف میزنم..از تجربیاتم..از کسای دیگه..فقط حرف خودشو میزنه..میگه من فرق دارم..کلا تو
همه چی اینجوریه...از حرف فرار میکنه..حق رو به خودش میده..بارها سرش به سنگ خورده..ولی نمیدونم چرا ادامه میده..نمیدونم چرا حرف ما نیست...چه کار کنم به جز حرف زدن باهاش که حس صمیمیت کنه..به خدا من خیلی دوستش دارم..ولی بهم میگه تو همش به من گیر میدی...
الهی ان ده که آن به
2731
مریم جون از همین چیزاش هم میترسم...کاش یکم به حرفام اهمیت میداد...همه منظورم خواستگارش نیست...ولی کلن فرار میکنه..همه چیزشو قایم میکنه...
الهی ان ده که آن به
تو جمع بدرفتاریشو با ما نشون میده..ولی از همه تعریف میکنه...اگه کسی پشت من بد بگه اونم طرفداریش میکنه..و میگه راست طرف راست میگه..تو اینجوری هستی...نمیدونم چرا...
الهی ان ده که آن به
2740
نه زیاد نمیشناسم..باید ببینم چی میشه....ممنون خانمی
بچه ها کسی دیگه ای نیست؟؟ تورو خدا بیاین..کارم فوریه...به تاپیکم سر میزنم..راه حل هاتونو بدید..میام میخونم تا عصر...ممنون
الهی ان ده که آن به
سلام دوستان

من مدتی مربی پیش دبستانی و مهد بودم
و الان یک دختر حدود 3 ساله دارم
دخترم نه مهد موند نه کارگاه مادر و کودک و ..
تصمیم گرفتم تو خونه خودم یک کلاس مادر و کودک دایر کنم تا با دخترم هم کار کنم
دخترم کمی خجالتی هست که ترجیح می دم با چند کودک دیگه با هم کلاس بزارم
تا هم اموزش ببینه هم اجتماعی تر بشه
شما هم اگر مساله منو دارید می تونید با ما همراه باشید

بیشتر برنامه هامون از سری کارهای یونیسف هست
از طریق بازی

اشنایی با طبیعت
اشنایی با مفاهی ریاضی
کتاب سازی و قصه گویی
زنگ تفریح
کار دستی و ...

کارگاه اشپزی و کیک پزی و .. که همه همراه مادر می باشد

مثلا بچه هایی که املا یا ریاضی و یا درس دیگشون ضعیف هست ممکنه در کودکی یک مرحله ایاز رشدشون رو درست نگذروندن مثل اینکه چهار دست و پا نرفتن و یک دفعه راه افتادن
ما از طریق بازی رو همه اینها کار میکنیمممممم

برای ثبت نام تا اخر هفته فرصت دارید

http://vivigol.blogfa.com/#up
عزیزم به نظر من شما درکش نمی کنید یا اون احساس میکنه که درکش نمیکنید حتما خیر و صلاحش رو میخواین ولی راه درست حرف زدن نیست باید احساس کنه که شما هم توی این شرایط بودین اشتباه هم کردین احساس نکنه شما همیشه و همه جا با اون فرق داشتید شاید خودتون هم یک سری از چیزها را برای خودتون نگه داشتید و به اون نگفتید یک روزه که نمی تونید یک رابطه رو درست کنید ولی باید بیشتر از اینکه حرف بزنید اجازه بدید اون حرف بزنه نکات مثبت پسره رو بگید و بگید من مثلا از تیپش خوشم می آید و ... بالاخره اون هم یک چیزی میگه دست روی نقطه ضعفاش نذارید نقاط قوتش را بگید به خودش هم بگید تو دیگه خیلی بزرگی ما هم بهت اعتماد داریم و از در مثبت وارد شید یک بلیط سینما یا تئاتر بگیرید دوتایی با هم رید یا باهم برین شنا یا هر ورزشی که دوست داره براش یک شاخه گل بخرید یا اگه فیلمی یا سریالی رو دوست داره براش بخرید خیلی راههای محبت و ابراز اون ساده است ولی مطمئنا نیاز به زمان دارید و باید از پیگیری هدفتون ناراحت نشید و صبور باشید شاید هم یکی دوبار تحویلتون نگیره ولی مطمئن باشید داره به کارهاتون فکر میکنه

راستش عزیزم خیلی دیر به این فکر افتادید و مجبورید وقت زیادی صرف کنید

واقعا خیلی خوبه که به فکر خواهرتی امیدوارم موفق باشی
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت