2737
2734
عنوان

لطفا بیاید

562 بازدید | 103 پست

سلام به همگی.بچها راستش من یه جاری جدید برام اومده.حالا شوهرمم خیلی هواشو داره.دختره از نظر سطح خانواده و اینا خیلی از شوهرم اینا پایینتره .وقتی برادرشوهرم مطرحش کرد کل خانوادشون باهاش مخالف 100 درصد بودن خصوصا شوهرم.ولی از وقتی نامزد کردن جبهه برگشت وهمه عاشقش شدن .حالا من خیلی دقم میاد

ای توبه ام شکسته ازتو کجا گریزم؟💖💖💖 ای در دلم نشته از تو کجا گریزم؟

يه مدت بشه از چشمشون ميوفته مثل همه تازه عروساس

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

سطح خانواده که معیار خوبی و بدی نیست حتما دیدن بقیه چیزاش خوبه

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

می دونید من دقم از شوهرم میگیره خیلی خودشو میکشه براش و ماستی میکنه.حالا بقیه اعضای خانواده برام مهم نیست خوب عروسشونه و خداییش دختربدیم نیست ولی شوهرم همه کارایی که واسه من باید میکردونکردو داره واسه این میکنه

2731

من نگفتم ادم بدیه . چون ازش بدی ندیدم .خداییش 4 تا عروسیم هرکدوممون سرمون به کار خودمونه و عروسای خوبی هستیم .خانواده شوهرمم ادمای خوبین .ولی حسابی از شوهرمم دلخورم دوسندارم ببینمش

فک کنید وقتی منو شوهرم باهم ازدواج کردیم من دانشجوی ارشد بودمو خداییش تیپ و قیافم خیلی از شوهرم سرتر بود ولی بخاطرش علاقم بهش قبولش کردم.اونموقع 23 سالم بود و شوهرمم 33 سالش بود .درآمدش از الان برادرشوهرم خیلی بیشتر بود ولی همش دم ازگدایی میزد فک کن منو برد پیش یه آرایشگاه درجه 3 ویه لباس خیلی الکی برام گرفت طلاهم اصلافقط یه حلقه.حالا باید ببینید واسه زن داداشش چیکار میکنه

2740

بخدا دیروز شوهرم بردش بهترین مزون لباس عروس شهر یه لباس براش گرفته که تو کل شهر تکه.بعد بهش یه آرایشگاه عالی تو بهتریت جای شهرمعرفی کرده که باید بری اونجا اونم رفته نوبت زده.حالا مدام به برادر شوهرم میگه زنته باید بهترین چیزا رو براش فراهم کنی .نداری بیخودکردی زن گرفتی.یعنی دوسدارم خودمو خفه کنم

یعنی دارم دق میکنم.بهش میگم تو که ای همه واردی پس چرا اون عروسیه مزخرفو واسه من گرفتی.اصن به اون دختر بنده خدا کارندارم.ای شوهرم رو اعصابمه.برادرشوهرم میگه ندارم شوهرم باهاش دعوا میکنه بخاطر این دختره

دیگه دیشب که فهمیدم بردش مزون و اینا ازش بدم اومد.میگم مگه این زنیه راه میفته دنبال عروسشون یا شوهرشه.از دیشب تا حالا باهاش حرف نزدم .بنظرتون چیکار کنم

بچها تو رو خدا بیاید بگید چکارکنم.بنظرتون از حسادتمه یا حق دارم اصن خودم نمیدونم چیکار کنم فقط دارم دق میکنم