2737
2734
عنوان

لطفا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 103 پست
عاخه چه معنی داره تازه دامادم تنهاس یکی باید فکرش باشه دیگه....😐

والا خو حرفت حق 😐اونم گناه داره یکی براش باید نظر بده لباس دومادی و تو تنش ببینه 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹

بابا اینا به عروساشون میگن خاهر .اصلا رابطشون خیلی صمیمیه ورای اون چیزیه که شما فک میکنید .من مطمئنم چیزی تو دل شوهرم نیست .فقط حسودیم میشه که اینقد خودشو میکشه

ای توبه ام شکسته ازتو کجا گریزم؟💖💖💖 ای در دلم نشته از تو کجا گریزم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم میرفتم با داماد واسه گل و ماشینو تالار و کت شلوار و آرایشگاهش میگفتم دیدم تو با عروس مشغولی ...

اینکارم عالیه

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته

کلا چون دختره خیلی ضعیفه ومابقیه عروسا خیلی سرتریم من حس میکنم شوهرم میخاد با این کاراش بکشش بالا پیش ما و فامیلشون

2731

ببین شما خیلی دست پایینو گرفتی یعنی نمیدونستی دارن باهم میرن مزون؟اگه زندگیتو دوس داری برو قهر ولی نه خونه بابات برو خونه باباش بگو من فکر میکردم یه پسره نجیب نصیبم شده نه این....خودشون درستش میکنن...الآنو نبین فکره بعدا باش چرا شب نیومدی خونه؟زنداداش تنها بود گفتم گناه داره میترسه رفتم پیشش😐😐😐😐😐

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
بابا اینا به عروساشون میگن خاهر .اصلا رابطشون خیلی صمیمیه ورای اون چیزیه که شما فک میکنید .من مطمئنم ...

پس با ۹۰ درصد ایران فرق دارین 

توکل به خدا...

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
ببین شما خیلی دست پایینو گرفتی یعنی نمیدونستی دارن باهم میرن مزون؟اگه زندگیتو دوس داری برو قهر ولی ن ...

راست میگیا . یعنی شوهر استارتر بهش نگفته من دارم میرم خرید لباس؟ بیا تو هم بریم، میتونست باهم برن، خیلی بهتر بود باز

❄❄میشه برای مامان شدنم یه صلوات بفرستی😘
2740
راست میگیا . یعنی شوهر استارتر بهش نگفته من دارم میرم خرید لباس؟ بیا تو هم بریم، میتونست باهم برن، خ ...

عاره خب الکیه مگه؟؟؟

با محبت و نرمش بهش بگو خودش شوهر داره بتو مربوط نیست که براش کاری کنی.به زن خودت برس.نزار زیاد باهاش گرم بشه تا میخواد باهاش حرف بزنه سرگرمش کن یا قشنگ تیپ بزن چشمش فقط تورو ببینه.سعی کن نقطه ضعف پیدا کنی از دختره از چشمش بندازی ایشالا بعد عروسی گند اخلاقش در میاد

کیستم ؟؟؟؟                                                                یک تکه تنهایی !!!

من اصلا متنفرم راه بیفتم دنبال یکی که میخاد خرید کنه . خدا میدونه واسه خاهرا خودمم نرفتم میگم بمن چه.واسه خرید نامزدی بهم گفت بیا نرفتم ولی اینو نگفت

به نظر من بيشتر اختلافا و دور از جون جدايي ها همش به خاطر همين به اصطلاح أپن مايندى و سطح فكر اروپاييه 

اخه عزيز من اينجا ايرانه يه كشور اسلامى، اين طرز فكرا ظرفيت بالايى از دو طرف ميخواد 

وقتى ادم با همچين خانواده هايي وصلت ميكنه بايد پيه همه چيزو به تنش بماله حرفم كه بزنى ميگه حسودى نكن