2733
2739
عنوان

زایمان در بیمارستان بین المللی تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 20367 بازدید | 88 پست
سلام دوستان، من چند روز پیش تو بیمارستان بین المللی سزارین شدم، همه چیش واقعا خوب بود،دکترم خانم د ...

ااااا دستت درد نکنه خیلی عالی راهنماییم کردی منم فردا وقت دکتر از خانم فولادی دارم .چون دکتر خودم عید اینجا نیس برام به ۲۹ اسفند برگه بستری داده ولی من میخوام حداقل ۲ یا ۳ فروردین سزارین بشم.

ااااا دستت درد نکنه خیلی عالی راهنماییم کردی منم فردا وقت دکتر از خانم فولادی دارم .چون دکتر خودم عی ...

من خودم از اواسط حاملگی رفتم پیششون،خیلی راضی بودم،انشالله قبول کنن،به سلامتی فارغ شین😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان، من چند روز پیش تو بیمارستان بین المللی سزارین شدم، همه چیش واقعا خوب بود،دکترم خانم د ...

سلام فرشته جون تبریک میگم قدم نو رسیدت مبارک 

ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتی ایشاا... همیشه سالم و سلامت باشی

یه سوال فرشته جون بعد سز چند شب بیمارستان موندی ؟؟؟؟؟؟؟؟ وسایل بچه رو اونا میدن یا خودت بردی ؟ منظورم لباس اینا هست 

در مورد اینم یه راهنمایی لطفا

2728
سلام فرشته جون تبریک میگم قدم نو رسیدت مبارک  ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتی ایشا ...

صبح ساعت 9.30 عمل شدم فردا ظهر ساعت 3 رسیدم خونه،

لباس و وسیله برای خودتونو بچه تو ساک زایمانی که میخرین هست،قیمتشم فک کنم شصت هفتاد تومن بود،

من خودمم همه چی برده بودم برای بچه لباسای خودشو دادم پوشوندن،برای خودتم اگه میخوای موقع ملاقات شیک باشی لباس مناسب ببر،لباسی که تو ساک بیمارستان هست لباس تترون معمولیه،من خودم لباس خواب نخی ست برده بودم،

یه نکته ی دیگه هم اینکه اگر صبح عملت کنن ساعت سه-چهار میان از تخت میارنت پایین و سوندتو بر میدارن،من هر کی ازم وقت ملاقات پرسیده بود گفته بودم ساعت سه تا پنج که بعد اون ساعت استراحت کنم ولی ساعت چهار اومدن اینکارارو بکنن هم خودم معذب شدم هم مهمونام،قبلشم چون شلوار پام نبود فقط بلوزمو عوض کردم همشم باید حواسم میبود تا بدنم دیده نشه

صبح ساعت 9.30 عمل شدم فردا ظهر ساعت 3 رسیدم خونه، لباس و وسیله برای خودتونو بچه تو ساک زایمانی که م ...

خیلی ممنون فرشته جون 

راستی همرراه هم داشتی برای شب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نمیذارن ؟ چی بهت دادن بعد عمل بخوری ؟ ما چی بخوریم به نظرتون

الان جای عملت درد داره  ؟ بخیه زدن یا لیزر بودی ؟ 

وای فرشته جون ببخشید این همه سوال میپرسم واقعا استرس دارم

آخر اینکه اونجا میزان فیلم برداری کرد ؟ یا خوودشون فیلم بردار دارن ؟ تو اتاق چند نفر بودین ؟

صبح ساعت 9.30 عمل شدم فردا ظهر ساعت 3 رسیدم خونه، لباس و وسیله برای خودتونو بچه تو ساک زایمانی که م ...

منم ۲ فروردین با دکتر فولادی سز خواهم شد.راهنمایی کنین لباس برا خودم ببرم یا لازم نیس؟پمپ درد هم گرفتی یا نه؟

لباس زیر برا خودم‌بردارم؟بسته ی همراه میگن بخر؟چی داره توش؟ممنون میشم جواب بدین 

2740
خیلی ممنون فرشته جون  راستی همرراه هم داشتی برای شب ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا نمیذارن ؟ چی بهت دادن بع ...

برای شب من دوهمراهه بودم،مادر و همسرم پیشم بودن،تا ساعت یک دو شب خواهرمم پیشمون بود کسی کاری نداشت،

بعد عمل تا ساعت دو خوردن ممنوع بود،بعدش دو ساعت گفتن مایعات مصرف کن اگر حالت تهوع نگرفتی میتونی غذا بخوری،

مایعات چای و قهوه زیاد بخورین که اثرات دارو هارو رو ببره و سر درد و استخون درد نشین،کمپوت انجیر و گلابی برای روده هاتون خوبه،خرما ببرین کمک میکنه به شیر دهی،

غذا هم خودشون میدن غذاهاشم با کیفیته،اون چیزاییم که منع مصرف دارین خودشون زود زود میان یاد آوری میکنن

الان جای عملت درد داره  ؟ بخیه زدن یا لیزر بودی ؟  وای فرشته جون ببخشید این همه سوال م ...

جای عملم دو روز اول یکم درد داشت ولی الان خوبم،بخیه هاش لیزری بود،

کادر اتاق عمل پنج شش مفر بودن تو اتاق خودمم هرکسی که شنیده بود اومد برای ملاقات اصلا کاری به رفت و آمدمون نداشتن فقط تذکر میدادن سرو صدا نباشه که بعدا سر درد نگیرن

منم ۲ فروردین با دکتر فولادی سز خواهم شد.راهنمایی کنین لباس برا خودم ببرم یا لازم نیس؟پمپ درد هم گرف ...

تو بسته ای که بیمارستان میده لباس و دمپایی و لیوان و مسواک و...هست ولی لباسش تترونه زیاد راحت و قشنگ نیس،من خودم لباس خواب نخی برده بودم هم راحت بود هم واسه موقعی که اومدن ملاقاتم مناسب تر بود،

دو سه تا لباس زیر نخی سایز بزرگ و یه بسته  پوشک بزرگم ببر باخودت،لباس زیر ی بار هست تو ساک بیمارستان ولی اصلا راحت نیس،

من پمپ درد نداشتم،اصلا ازم نپرسیدن میخوام یا نه،بعد عمل درد غیر قابل تحملی هم نداشتم که نیاز به پمپ باشه،اونجا خودشون هشت ساعت یه بار برام شیاف میاوردن که اونم من چون دردم کم بود کردنش دوازده ساعت یه بار