2726

سلام دوستان 

کیا اونجا سزارین شدن نحوه برخورد پرسنل خود دکتراش چطوره ؟ هزینه ش چطوره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید کدوم دکتر کار بلده و خوبه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اونجا هم خصوصیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کی زایمان کردین هزینش چطور بود ؟؟؟؟؟؟؟؟

آره خصوصیه،، یک مرداد امسال،،دو و هفتصد اول گرفتن بعد حدود سیصد تومن هم هزینه لباس و اینجور چیزا ،،،البته ما بیمه تکمیلی نداشتیم انقدر شد اگه تکمیلی داشته باشین فک کنم ۵۰۰ بشه.

آره خصوصیه،، یک مرداد امسال،،دو و هفتصد اول گرفتن بعد حدود سیصد تومن هم هزینه لباس و اینجور چیزا ،،، ...

راستی المیرا جون اگه بیمه طلایی داشته باشم هزینه رو بیمارستان میگیره ببرمیردونه یا اصلا اونجا چیزی نمیگیرن ؟

راستی المیرا جون اگه بیمه طلایی داشته باشم هزینه رو بیمارستان میگیره ببرمیردونه یا اصلا اونجا چیزی ن ...

عزیزم نمیدونم،از بیمارستان بپرسی دقیق راهنمایبت میکنن،امیدوارم زایمان خوب وراحتی داشته باشی.

من هنوز زایمان نکردم ولی میرم اونجا پیش خانوم دکتر فولادی،دوستم مامای همون بیمارستانه و سه تا دکتر معرفی کرد بهم،سید مدنی و فولادی و دانایی که گفت سه تاشونم خوبن،

دفعه ی اول که رفتم بخشو ببینم رفتار پرسنلش خیلی خوب بود،با مریضا حرف زدم راضی بودن،گفتن هزینه اش هم تقریبا شده چهار تومن

شوخی کردم،اخه یه کم های کلاسه،من امیرالمومنین زایمان کردم پرسنلش عالی بودن

بین المللی فقط اسمش به گرونی در رفته وگرنه اگه بری شهریار یا شمس اناق خصوصی بگیری با شرایط اینجا گرونترو با کلاسترم هستن

2706