2737
2734
عنوان

نظر شما چیه؟

704 بازدید | 76 پست

دیدین میگن فلانی همیشه خونش تمیزه .وسایلش برق میزنه و....

به نظر شما یه خانم تمیز چجوریه؟یا از کجا میشه فهمید که یه نفر واقعا تمیزه وتمیزیش فقط به ظاهر نیست ؟؟؟نظراتتونو بگین ببینیم واقعا تمیزیم😄😄😄

مث من

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خب ظاهرم باشه خوبه که...

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

خواهر من هر روز یه سری کارا رو میکنه چطور ما هر روز اشپزی میکنیم اونم هر روز تمبز کاری چون همیشه میکنه وقت کمی میبره ولی من نه حوصله ام میکشه نه توانایشو دارم

عاشقی جرم قشنگیست به انکارش مکوش
من نظری ندارم،من خرمالو شیرین میخوام😥

وای منم هنوز وارد تاپیک نشده بودم این اومده بود تو ذهنم.

خدایا یعنی میشه دانشگاه علم و فرهنگ تهران قبول بشم🙏از ذوق بال درمیارم وقتی قبول بشم حتی فکر کردن بهش هم قند تو دلم آب میکنه📋📖📒📑📓📕📘📗📚📔📙🎓🖊️🖋️📝📏📐📄
2738

تمیزی و مرتب بودن باهم متفاوته اما کنار همه که باشه میشی کد بانو میگن فلانی تمیزه. خود من همیشه تمیز همه چیز تو خونم سعی میکنم تمیز باشه اما مرتب نیستم وایه همین اصلا تمیزی به چشم نمیاد برای همین اول همه جا رو تمیز میکنم بعد تمیز کاری هارو انجام میدم از روی هود و کلید برق و دستگیره های در و کابینت به نظرم میشه فهمید یکی تمیزه یا نه 

این نیز بگذرد 

هميشه مرتب باشه مثلا صبح بيدار مي شه كاراشو انجام بده هر چي سر جاي خودش باشه دستشويي و حمام تميز باشن گرد و خاكي روي وسايل نباشه نهارشو زود حاضر كنه اشپزخونه برق بزنه از تميزي همين ديگه اگه هر لحظه مهمون سر زده امد خونه مرتب باشه اينجوري فضا هم دلنشين تره

💕خدايا سپاس گذارم كه هستي💕👨‍👩‍👧‍👦
من ...٢٤ساعت دستمال دستمه هرزمان هركس بياد خونمون انگار ك كاراي عيد كردم خيلي برام تميزي ونظافت مهمه ...

دقیقا مثه من

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕
نیست😭😭ولی من میخوام خوشگل و براق و‌بزرگم باشه😞😞

وااای😭😭منم میخوام

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706