2733
2734
من تو اکثر غذاهایی که رب دارن میریزم به جز ماکارانی ولی قرمه رو امتحان نکردم.به نظرم سبزی ها به اندا ...

اره  عطرش كه زياده  سبزي  

ولي حالا يبارم با زعفرون امتحان كنيم ببينم چي ميشه 😜

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

سلام من فکر می کنم مزه غذا به اون طعم ارجحی که باید داشته باشه ...مثلا فسنجون به گردو... چلو به طعم گوشت...قرمه سبزی به طعم معطر سبزی هاش ..بخاطر همین ازاینکه طعم غذا ها را با کره یا زعفرون ... یا چیزهای دیگه از بین ببرم موافق نیستم ... البته اینها رو برای مجلس ومهمونی های گفتم ...نه برای غذای سفره خودم ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تاحالازعفرون نریختم اما یه ساعت مونده به سرو دوتاقاشق رب انارمیریزم عالی میشه طعمش😋

من رب الوچه ميريزم و بعضي وقتها تمر هندي 

رب انار رو نريختم تا حالا 

2731
منم هميشه هي ميگم امتحان كنم ، باز ميترسم ميگم جوري نشه همشو بندازم بيرون  كلا ميترسم چيزاي&nb ...

اره منم هميشه ميترسم چيزاي جديد امتحان كنم ولي ايندفعه توقرمه سبزيم ميريزم   ببينيم چه جوري ميشه

❤️🍭🍡👸🔥🌟💚💙💎
سلام من فکر می کنم مزه غذا به اون طعم ارجحی که باید داشته باشه ...مثلا فسنجون به گردو... چلو به طعم ...

سلام خانمي ،

اره برا مهمان ريسكه شايد همه دوست نداشته باشن 

2738

نمیدونم چرا از بچه گی حالم از این غذا بهم میخوره حتی بوی قورمه سبزی که بهم میخوره سردرد میگیرم اگه بخورم معده درد چند وقت پیش بعد دوسال درست کردم خیلی هم  دورش بودم از لحاظ ظاهر ش بی نظیر هم روغن پس داده بود هم لعاب دار ولی  فقط گوشتهاشو خوردم بقیه رو ریختم بیرون شوهرنم دقیقا مثل منه

چون بیش از حد صبوری گمان کردند هیچ احساس نمی کنی ....  دوستان کاربری واگذار شده به تاریخ تاپیکا دقت کنید هی از من سوال نپرسید 😑😑😑
نمیدونم چرا از بچه گی حالم از این غذا بهم میخوره حتی بوی قورمه سبزی که بهم میخوره سردرد میگیرم اگه ب ...

چرااا

من عاشقشم 

هروقت بخواهيم بيرون غذا بگيريم من فقط قورمه ميگيرم 

كلا سيرش نميشم 😬

هراسمي زدم هي ميزدتكراري داشتم اسموپاك ميكردم ا مونده بود فقط يهوتاييدشد☺️

خب  چي صدات كنيم 

يك ، الف ، آ 😅

اسمم شقايق ميتونين شقايق صدام كنيد☺️☺️☺️☺️☺️

اسم به اين قشنگي خب شقايق رو با يه شكلم اينور اونورش ميزاشتي