2733
2734
خانم اون آقا تو همین سایت عضوه . اصلا خودش این سایت و به من معرفی کرد. نمیخوام خدای نکرده بخونتش و و ...

عزیزم بازم دمت گرم ک شهامت داشتی تعریف کنی .خدا بخشنده ست .امیدوارم تو زندگی جدیدت خوشبخت بشی .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما چرا هی میخوایی خودتو بی تقصیر جلوه بدی هم شما گناه کارید هم اون اقا کاش اصلا این تاپیک ها ...

من که گفتم منم گناه کردم حاضرم تاوانشم بدم ولی میگم هر کسی اندازه ی گناهش. خدا میدونه گناه کدوم بیشتر بوده. منم میدونم گناهم چقدر بوده برای همینم همینجا میگم خدا تاوان گناه منو هم بده نمیترسم ازش . همون گناهی که من در حق اون خانوم کردم انشالله یه نفر در حق من و زندگیم بکنه اما به همون اندازه ای که گناه من بود

احتمالا اون اقا اولش نگفته متاهله بعد با حرفاش این خانومو عاشق خودش کرده بعد این خانم فهمیده طرف زن داره ولی بازم ادامه داده و پای زن طرفم اومده وسط و‌خلاصه تموم‌شده این رابطه

لوئیز:ما داریم بچه دار میشیم.ویرجیل:شوخی میکنی!نه. من رفتم دکتر. این هدیه کریسمس من به توئه.اما تموم چیزی که من لازم داشتم فقط یک کراوات بود!😞
2731
شما هم گول سادگیت رو خوردی رفیقت رو زیادی تو حریم خانوادگی راه دادی... تاپیکای اینجا رو بخون که دوست ...

بخدا تو تابستون همش بیمارستان بودم صد بار خواستم خودمو بکشم حتی اومد بیمارستان بهش گفتم اصلا نمیخوام ببینمت گریه میکرد که تو تمام زندگی منی هیچ کسیو قد تو نمیخوام ولی میگفت نمیتونه از دوستم دل بکنه خیلی سخته بخدا سخته

شما هم گول سادگیت رو خوردی رفیقت رو زیادی تو حریم خانوادگی راه دادی... تاپیکای اینجا رو بخون که دوست ...

بخدا همیشه مقصر زنا نیستن..خیلی وقتا مردان که کرم میریزن...خب اینوسط شیطونم هست زنم ادمه احتمالش زیاده نتونه مقاومت کنه

بچه ها وقتی بیچاره تاپیک زده که نی نی یاز تعطیل کنه. چرا نظر میدید باز. اگه میخواست که تاپیک قبل رو ...

عزیزم بخوای نخوای حرف پیش میاد در موردش مگه اینکه تاپیک‌زده بشه و سریع قفل بشه

لوئیز:ما داریم بچه دار میشیم.ویرجیل:شوخی میکنی!نه. من رفتم دکتر. این هدیه کریسمس من به توئه.اما تموم چیزی که من لازم داشتم فقط یک کراوات بود!😞
اون چطور پدری بود که تو روزایی که زنش بچه ش و حمل میکرد برای یه دختر دیگه دام انداخته بود داشت یه دخ ...

آره مقصر بوده ولی دیگه شما شروع کردید وقتی دیده یه خانمی دوسش داره عاشقش شده هوا برش داشته بدش نیومده شاید اگه بهش نمیگفتید پیام نمیدادید دوسش دارید اونم مثل بقیه دخترای دیگه که باهاشون زود تموم میکرده دیگه به شما هم پیام نمیداد هرچند دیگه هم نداده بوده و در قسمت دوم شما مقصر بودید شروع کردید

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂
خانم اون آقا تو همین سایت عضوه . اصلا خودش این سایت و به من معرفی کرد. نمیخوام خدای نکرده بخونتش و و ...

خانوم محترم من خودم قربانی زنی مث شما شدم 

زندگیم رو هوس نمیدونم بمون و فرصت بدم یا برم و هیچ رد و نشون ازم باقی نمونه تو زندگیش

اصلا ب هیچ عنوان نمیتونم به شوهرم اعتماد کنم 

نمیتونم باهاش رابطه داشته باشم همش چهره اون زنه جلو چشام زندگیم زهر شده 

به خودتون بیاین لطفا

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
بخدا تو تابستون همش بیمارستان بودم صد بار خواستم خودمو بکشم حتی اومد بیمارستان بهش گفتم اصلا نمیخوام ...

چقد کثافط بودن. خدا ازشون نگذره. مخصوصا شوهر سابقت رو که هم تو رو میخواسته هم اونو. اه به ادم چقد میتونه کثیف باشه. باز دیدم بعضیا به غلط کردن میوفتن اما جالبه این اقا هر دوتارو میخواسته

همه چیز