2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ای کاش چند ساعت دیگه می زاشتی بمونه اصلا نفهمیدم چی شد

لوئیز:ما داریم بچه دار میشیم.ویرجیل:شوخی میکنی!نه. من رفتم دکتر. این هدیه کریسمس من به توئه.اما تموم چیزی که من لازم داشتم فقط یک کراوات بود!😞
2731
ولی داغ دلش تازه میشه عزیزم

چی بگم

من نخوندم اصن نمیدونم جریان چیه

هرجورصلاح میدونی استارتر

خدایا اگه دلت خواست اگه صلاح دیدی روزی بشه منم تیکربارداری بزنم🙏شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔

من هیچی واسه گفتن به شما ندارم من خودم یکی ازون بدبختام بعد سه سال که بینهایت همو دوس داشتیم یه روز عکسای لخت بهترین دوستمو تو بغلش دیدم 

خودش تکذیب نکرد و گفت اونو دوسداره ولی عاشق منه و نمیتونه بی من

اما من اصلا حاضر نبودم کنار بیام عشقم رفیق بچگیام بود ازش انتظار نداشتم هرچند از رفیقمم انتظار نداشتم اما خدا میدونه چی بمن گذشت 

هنوز دنبالمه میگه برگردم اما اصلا حاضر نیستم

اون دوستمم میگه عشقمو میخوادش و حاضره دست ب هر کاری بزنه برای داشتنش 

من ک قیدشو زدم ولی خدا ازین ادما نگذره 

در هر صورت خدا عاقبت همه رو‌بخیر کنه انشالله برای هیچ‌کس ازین قضایا پیش نیاد و‌همه با ارامش زندگی‌کنن مگه چه قد زنده ایم 

هییییی

لوئیز:ما داریم بچه دار میشیم.ویرجیل:شوخی میکنی!نه. من رفتم دکتر. این هدیه کریسمس من به توئه.اما تموم چیزی که من لازم داشتم فقط یک کراوات بود!😞
اون چطور پدری بود که تو روزایی که زنش بچه ش و حمل میکرد برای یه دختر دیگه دام انداخته بود داشت یه دخ ...

عزیزم شما چرا هی میخوایی خودتو بی تقصیر جلوه بدی هم شما گناه کارید هم اون اقا کاش اصلا این تاپیک ها رو نمیزدی 

حالا شما خوبه رابطه رو قطع کردی هرطور شده.. بعضی ها هنوز هرزه ندیدن اینجور میگن چند وقت پیش یه هرزه اینجا تاپیک زده بود یه حرفایی میزد همه ریختیم سرش تاپیک ترکید سریع هنوزم یادم میاد اعصابم بهم میریزه خیلی بی وجود بود

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂
من استارتر نیستمااا

خخخ

نه جمله آخرم واسه اون بود

صرفه جویی کردم درمصرف پست😉

خدایا اگه دلت خواست اگه صلاح دیدی روزی بشه منم تیکربارداری بزنم🙏شادی روح برادر مظلوم جوان مرگم  اگه دوست داری صلوات🖤💔🙏😔
من هیچی واسه گفتن به شما ندارم من خودم یکی ازون بدبختام بعد سه سال که بینهایت همو دوس داشتیم یه روز ...

ای بابا😿

من هیچی واسه گفتن به شما ندارم من خودم یکی ازون بدبختام بعد سه سال که بینهایت همو دوس داشتیم یه روز ...

شما هم گول سادگیت رو خوردی رفیقت رو زیادی تو حریم خانوادگی راه دادی... تاپیکای اینجا رو بخون که دوستای صمیمیشون به شوهرشون چشم داشته رابطه رو شروع کردن

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂
2706