2752
2734
دقیقا  اصلا سردرگمم تو زندگی  نمیفهمم چیکار میکنم حتی به خودمم دیگ اعتماد ندارم امثالاو ...

آمین بخدا خانواده من داشتن دیوونه میشدن سه بار قرص خوردم و دسمو خط خطی کردم تا بمیرم 

بابام و داییم خیلی حالش بد شده بود میخواست اون نامرد و بکشه..

نه زندگی یه نفر زندگی یه خانواده رو نابود میکنن

ببین خیلی وقتا شوهره خودش کرم داره میره سراغ زن دیگه...خیلی وقتا چون توو خونه تامین نیست باعث لغزشش ...

همین حرف همین جمله که بهدخاطر اینکه تو خونه تامین نبوده رفته سراغ این کارا خیلی از مرد ها رو پرو کرده و خیانت و زشت نمیدونن حق خودشون میدونن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش یه زره خودمو جای زن طرف مقابل بزاریم

بفهمیم چی میگذره بهش 

چه دردی میکشه

همه ی معادلات زندگی بهم میخوره 

هیچ کس و هیچ چیز باور نداره دیگ 

کاش انقد خودخواه نباشیم

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
2731
تاپیکت رو قفل کردی ولی اینجا بهت میگم درسته اون مرد مقصر بوده ولی نه صد درصد چرا همش خودتون رو بیگنا ...

مگه فراموش کردن راحت ه .من از کارش دفاع نمی کنم. 

اصلا من همیشه با او لین پیام غیر مرتبط طرف رو بلاک میکنم. وقتی وارد رابطه احساسی شدی دیگه سخته ازش خارج بشی

میگن مجازی ه . نگفتن الکی ه. واقعی ِ واقعی ه.
زن بیچاره چکار باید کنه که در منزل تامین باشند. به این نیست به خود طرف و ذاتش مربوطه. و اینکه چقد زن ...

اصلا تا خالا شده کسی بیاد بگه زن تامین بوده

جرا زن همحین حرکتی بکنه حتی خانواده خودش تف و لعنتش میکنن اما نرد اگه انجان بده که والا خانواده خودش ذوق مرگ میشن

این قضیه دیگه گذشته لطف خدا هم بوده از این بیشتر پیش نرفته امیدوارم هم شما هم اون خانم زندگی خوبی داشته باشید جوری که جبران گذشته بشه...

آخرش با این حجم تاپیک های دروغ و سرکاری شما مجبور میشم عینک ته استکانی بزنم😂😂
آمین بخدا خانواده من داشتن دیوونه میشدن سه بار قرص خوردم و دسمو خط خطی کردم تا بمیرم  بابام و ...

من ب خونواده ام نگفتم ولی یک بار دیگ بفهمم واویلا بپا میکنم 

از جفتشون شکایت میکنم ابرو واسشون نمیزارم تا بفهمن یه من ماست چقد کره میده

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇