2737
2739
عنوان

بازم ترشحات قهوه ای صبحگاهی

278 بازدید | 10 پست

سلام تو  هفته ی هشتم بارداری هستم و از ابتدای بارداری صبح ها با عرض معذرت بعد از دستشویی که خودمو پاک میکنم ترشح قهوه ای دارم اوایل پررنگ و الان کم رنگه.. سونو تو 6هفته انجام دادم جنین با صربان قلب رویت شد.استراحت کامل دارم و شیاف سیکلوژست هم یکی صبح و یکی شب استفاده میکنم. با وجود همه ی این شرایط پس چرا این ترشحات قهوه ای قطع نمیشه ؟😔😔

عزیزم چیزی نیس با بزرگ شدن جنین و بالا رفتن سن بارداری قطع میشه

یعنی یه روز منم مامان میشم؟؟😞😩 نی نی برگرد پیشم بازم بیا تو دلم 😞😞فکر میکردم تموم شده سختیام 😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا 6 هفته رفتی سونو؟ مشکل دداشتی؟  من هفته 8 هستم هنوز متخصص نرفتم نیاز هست برم متخصص از ...

چون ترشح قهوه ای داشتم دکترم گفت اینجور مواقع احتمال بارداری خارج رحمی هست برای همین سونو انجام داد البته واژینال که همونم باعث شد تا دو روز بعدش  ترشح قهوه ای بیشتر و خون داشتم.. که خدا رو شکر دوباره برگشتم به حالت قبل.. امان از این دکترا😤

2740