2733
2734

به خدا توکل کن.نترس

خدیا بعد پنج سال ناامیدم نکردی و دخترمو بهم دادی.هزاران مرتبه شکر.خدایا دوباره میخوام مامان بشم .اینبارم ناامیدم نکن.و هیچ وقت هم ناامید نمیشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بدون امپول فشار بله با امپول فشار نهههههههههه.

بیا"تاپیک جامع زایمان طبیعی پس از سزارین"بچه ها راهنماییت میکنن چکار کنی زودتر پیشرفت کنی و راحت تر باشی.هر سوالی داری بیا بپرس.

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...

از پریود خیلی بیشتره ولی بهتره

درد پریود خیلی موذیه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
پریودی سختی داشتم دل درداش دیومه کننده بود اون خیلی بیشتره؟کجاهابیشتردردمیگیره

من درد پری ندارم ولی درد زایمان زیاده ولی قابل تحمله چون وسطاش فاصله هست و تکنیکای تنفسی و توپ یوگا و... هم ارومترش میکنه

خدایا از عهده شکرت که برآید؟ الحمدلله علی کل نعمه...
من اصلا فاز کسایی که طبیعی زایمان میکنن درک نمیکنم!! عمرا وقتی بچه دار شم طبیعی زایمان کنم

اونایی که هم که طبیعی میارن فاز اونای دیگه رو درک نمیکنن

من خودم شکم دوم سزارین شدم ولی هنوز درک نمبکنم ادم نرمال به اختیار خودش بره سزارین

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706