2737
2734
عنوان

ناباروری در مردان /راهکارها درمانها و تجربیات شما

| مشاهده متن کامل بحث + 85912 بازدید | 83 پست
معجون طبی صدر درصد طبیعی برای مردان : 200 گرم مغز فندق 200 گرم کنجد 1 گرم زعفران را آسیاب کرده تا روغن آن بالا بیاید هر روز بخورید مطمئن باشید جواب میده
یارب به نگین یاسین نگار ما را
خانم قیداری نه صبح مطهری شمالی چهار راه عامل٢٧ یک کیلو سیب سرخ حتما تماس 0912 724 8810 25 ماه رمضان
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم قیداری مشهد نه صبح مطهری شمالی یک کیلو سیب سرخ حتما تماس 0912 724 8810 25 ماه رمضان
خداوندامن درکلبه حقیرانه خودچیزی رادارم که تو درعرشه کبریایی خودنداری!من خدای چون تو دارم و تو چون خودی نداری!
..............[smiley]s/sm_50.gif[/smiley] [smiley]s/sm06.gif[/smiley] [smiley]l/l_27.gif [/smiley]
2731
بچه موز برای آقایون خوبه یا بده؟؟؟؟؟؟؟؟

موز، آناناس، خرما ، شیره انگورو شیره خرما و شره توت، خرما، هویج، سیب، گردو، بادام، فندق، پسته، (همگی خام)

پیاز خام، روغن زرد گاوی، عرق کاسنی و ...خوبه

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....

بارالها .... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم....نکند فرق به حالم چه برانی چه بخوانی ...چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی....نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی.... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی.... در اگر باز نگردد نرم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی...کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی.... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی....

سلام برادران و خواهران وخسته نباشیدیه دست اندرکاران وعومل نی نی سایت.

دکترفریدون خیام فرفوق تخصص ارولوژی وفلوشیپ اندویورولوژی

ناباروری وناتوانی جنسی

عضوکلینیک سلامت خانواده ایران

عصوانجمن ارولوژی ایران آسیا واروپا

استاد دانشگاه کارش حرف نداره...

2738
سلام منم اول اعتقاد نداشتم ولی الان به یک خانم دعانویسی ایمان اوردم با چشمای خودم دیدم کفش جلو پاش ج ...

سلام اگر ممکن است ،لطفاً درباره شخص دعانویس با بنده  با شماره  09106803863 تماس می گیرید یا من چگونه با شما تماس بگیرم و اطلاعات بیشتر و دقیق تری در باره ایشان از سرکار عالی بگیرم . خیلی ممنونم. 

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص

در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم

سلام 

خواهرم 15 ساله که ازدواج کرده و هنوز باردار نشده بود تا اینکه رفت پیش دکتر بهناز عطار شاکری و الان دوقلوهاش 8 ماهشونه

خیلی نازن

تا عمر داریم دعا گوی خانم دکتر هستیم چون زندگیشون داشت متلاشی می شد.

• میدان ونک - خیابان ملاصدرا - روبروی بیمارستان بقیه الله - پلاک 193 - واحد 7
  • 02188032396
  • 02188030310
اگه صفحه قبل همین تاپیک رو مطالعه کنید تو مقالات توضیح نسبتا کاملی داده شده . اگه یک سری به دکتر صفر ...

سلام آقا احسان لطفا اگه ممکنه درخواست دوستی مو قبول کنید میدونم خیلی وقته ازاین تاپیک گذشته ولی من و شوهرم به راهنمایی شما نیازداریم

دوستان عزیز مشکل نازایی مردان متاسفانه امروز خیلی زیاد شده همسر من همین مشکل و داشت متاسفانه مشکلی است که سریعاً قبل از بالا رفتن سن باید درمان بشه من به کسایی که این مشکل رو دارن دکتر صفوی رو پیشنهاد می کنم چون خودم تونستم مشکلمو حل کنم انشااله کسانی که این مشکل رو دارند بتونند درمان بشن

2706