2733
2734
عنوان

ناباروری در مردان /راهکارها درمانها و تجربیات شما

| مشاهده متن کامل بحث + 85928 بازدید | 83 پست
راستش من مطالب مرتبط رو سعی میکنم تو این تاپیک جمع آوری کنم خیلی در مورد نتیجه بخش بودنش اطلاعی ندار ...

میشه بگید کدوم دکتر طب سنتی با انجام حجامت ناباروری و کیفیت اسپرم رو درمان کردن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا خود خدا نخواد اگه بهتریناها رو انجام بدی بازم نمیشه که نمیشه  یکی مثل من که فکر نکنم چیزی مونده باشه به شوشونداده باشم از گرده گل لقاح وجنسینگ وعسل دارچین زنجبیل میخک کاسنی ماساژ روغنهای بنفشه کنجد زیتون سیاه دانه  و خیلی چیزهای دیگه  یکی دیگه هم مثل جاریم دکترش وقتی ازمایش شوهرشو میبینه میگه هم تحرک هم تعدادشون کمه  که با یه بار اقدام خدا نصیبش میکنه  یه پسر باردار میشه  

سونو ترانس رکتال برای بررسی وجود انسداد احتمالی در مسیر اسپرم انجام میشه و بهتره یه جای معتبر انجام ...

سلام آقا احسان 

شما فرمودید که عمل بازگشایی انسداد را انجام دادید

1: لطفا بفرمایید که تشخیص عمل با خود دکتر بود یا رفتید پیش سنوگرافیست؟ 

2: میدونید انسداد کجا بوده؟ آیا همون جایی که لوله ها به پروستات باز می شوند یا جای دیگه ؟ هردو لوله ی چپ و راست بسته بوده یا یکیش؟

3: شما آزو اسپرم بودید قبل عمل ؟ اگه جواب مثبته از اول آزو بودید یا انیکه اول بار اسپرم توی نطفه بود ولی بعدا صفر شده؟

4:بعد عمل آزمایش هم دادید ؟ چند میلیون در هر سی سی بود؟ 

2731
سونو ترانس رکتال برای بررسی وجود انسداد احتمالی در مسیر اسپرم انجام میشه و بهتره یه جای معتبر انجام ...

سلام اقااحسان لطف میکنیددرخواست دوستیموبپذیریدسوال داشتم ازخدمتتون همسرم مشکل داره ممنون میشم 

واسه جاری شدن اشک شوقم وبراورده شدن حاجتم لطف کنیدیه صلوات بفرستید
با توجه به تعداد پایین و مورفولوژی و تحرک صفر اگه دوبار طبیعی باردار شده باشید که خیلی جالبه و یک مر ...

سلام می‌دونم از این تاپیک خیلی وقته گذشته ولی امید وارم جوابمو بدین ..اگه آزمایش اسپرم همه مواردش خوب باشه فقط غلظتش کم باشه مشکل حادی است؟

2740

سلام آقای احسان همسر منم آف س اچ و آل هاشم پایین هست لطفاً چه راهکاری پیشنهاد میدم دیگه خیلی خسته شدیم