2733
2739

چندروز پیش بابام میره بیمارستان و یه عمل تقریبا سنگین میکنه و به هیچکس نمیگه

شوهر من از طریق یکی از دوستاش که توی بیمارستانه میفهمه البته فردای روز عملش شبش که اومد خونه از من پرسید،من چون از مامانم شنیده بودم که بابام رفته ماموریت منم گفتم بابام ماموریته،شوهرمم فکر میکنه حتی مامانمم خبر نداره که بیمارستانه بخاطر همین با ترس و استرس و یواشکی فقط خودشو میرسونه بیمارستان،که بعد از رفتن شوهرم بابام به مامانم میگه که به منم بگن

حالا بابام از دیروز که اومده از بیمارستان بهش برخورده که چرا شوهر من دست خالی رفته و تمام دیروز که من اونجا بودم بهم متلک گفت

منم هرچی گفتم باباجان توی هول و ولا بوده برای اومدن به بیمارستان و فکر اینکه یواشکی رفتی عمل کردی دیگه فکرش کار نکرده که باید دست پر بیاد میگه نه شوهرت معرفت نداره

دیشبم شوهرم براش آناناس خریده بوده چون خونشون مهمون بود فکر میکرده مهموناشون نباید چیزی بفهمن آناناسو نیاورده،حالا من میدونم نیت شوهرم چیه اما دیگه بابا و مامانم نمیپذیرن

آخه بگو چطور شما همه چیو پنهان میکنین،مگه ما چندتا بچه ایم یه منم و یه داداش کوچیکتر ک ۱۸سالشه،چطور شما به این دامادتون نگفتین دارین میرین همچین عملی کنین که حداقل کمکتون باشه توی بیمارستان بعد اونوقت توقعتون چیه؟؟؟!

و اینکه من ساده از خوبی ۳روز پشت هم رفتم خونشون که تنها نباشن،دیشب میگه برو خسته شدیم ازبس کارای بچه تو کردیم،بچه ی من ۲ماهشه اصن کاری نداره،یه عوض کردن و شیرخواستنشه که خودم میکنم،اینا فقط باهاش بازی میکنن و گریه ش میندازن

بدبختی اینکه ۲روزم نرم زنگ میزنن میگن تو از عمد بچه رو نمیاری اینجا که ما نبینیمش،یا یهو سرزده میان میگن حتما یه بلایی سرش آوردی که نمیخوای ما ببینیمش

مامانم فکر میکنه من خیلی وحشی ام ولی برعکس من واقعا آرومم،خب حق داره چون دربرخورد باخودش تهاجمی برخورد میکنم خب چون کاراش واقعا رو اعصابه،بخدا بچه م که یوقت به لج میوفته و گریه میکنه دعواش میکنه و سرش داد میزنه اینم که ما اینقدر باهاش آروم برخورد کردیم نازک نارنجی بار اومده بدتر میکنه لج میکنه

ببخشید طولانی شد دلم خیلی پره

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.

وا عجب پدرمادری

چه دامادای خوب گیر چه کسایی میفتن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

عزیزم اینا مشکلات خاصی نیست بنظرم حرص نخور الکی

زندگی پراز این چیزاس ب خودت بستگی داره ک چجوری واسه خودت هضمشون کنی

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خانواده تو از قوم شوهر بدترن که

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2731

ببين عزيزم اين مشكلات تو همه خانواده ها هست خودتو اذيت نكن شفاف سازيكن براشون اگه قبول نكردن دك بيخيال شو

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

عزیزم تقصیره مامانت ایناس ک بهتون نگفتن،خب شوهر بیچاره تو اونموقع اصلا بفکرشم نرسیده ک چیزی بخره،فک کنم رسمی برخورد کنی بهتره،برو ی سر بزن و پاشو بیا خونه،زیاد نمون،همیشه هم پشت شوهرت باش.عذر میخوام ولی بعضی مامانوباباها فقط بلدن ایراد بگیرن😵 

❤❤❤
2740

نمیدونم چی بگم والا .حالا باباتون اون وضعیت چه احتیاجی داره به وسایل و خوراکی که دامادش میاره 😏😏😏😏اینچیزا اصلا ارزش اوقات تلخی نداره .بهتره جای اینکه تهاجمی عمل کنی منطقی باهاشون صحبت کنی

خدایا تو را قسم به مهربانیت طعم شیرین مادر شدن را به تمام زنان سرزمینم بچشان🙏