2733
2739
سلام
یک پرستار میخوام 3 تا 4 روز در هفته که هم تو کار خونه کمکم کنه هم نگهداری از بچه پسرم دو سال و نیمشه من هم کارمند نیستم تو خونم
با حقوقش مشکلی ندارم فقط مطمئن باشه سراغ داشتید بهم خبر بدید ممنون میشم چون خیلی گرفتار و دست تنهام افسار زندگی از دستم خارج شده البته یک سال و نیم پرستار داشتم ولی ایشون دیگه وقتش پر شد و به علت راه دور نمیتونه بیاد منظم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سلام دوستان.
یکی از آشنایان نزدیک من کار نگهداری کودک انجام میده مطمئن هم هستش اگه دوست دارین باهاش تماس بگیرین
22705535
09386982852 به نام خانم قنبری
گروه هنری آناهی آرت روبالش های خاص و عشقولانه http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1544083&T=%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%B4%DB%8C_%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%B9%D8%A7%D8%B4%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87_&postID=59092273
ازاده جون
منم خیلی دنبال پرستار بودم و توی سایت پرسیدم و دفتر خدماتییا و اخرسر خودم اگهی دادم . فکر کنم خودت این کارو کنی بهتره و خودت به شخصه تضمین ازشون بگیر. این تجربه من بود . امید موفق باشی
کمکم کنید.سلام خانم ها.
اندازه قد بلوز و قد آستین و سر شانه و قد شلوار و دور کمر شلوار و اندازه دور سر برای کلاه یک کودک 7ماهه رو میلطفا
بگید؟خواهم.نی نی ندارم و ابنارو برای بافتن لباس بافتنی می خوام.لطف میکنید
حافظ از جور تو حاشا که بگرداند روی...من از ان روز که در بند توام ازادم
ولی به این شرکتها اصلا نمیشه اعتماد کرد.ما برای پدر بزرگم پرستار گرفتیم یکی دزد بود یکی معتاد یه بار هم پرستار زن گرفتیم که مثلا معتاد نباشه به پدر بزرگ 88 ساله من گفت بیا منو بگیر زنت بشم!!!!!!!

حتما کسی رو بگیر که آشنا باشه یا قبلا پیش کسی که میشناسی جوابشو پس داده باشه
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!