2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پسر من تو اولین آزمایشش فاویسم بود دکتر تکرارش کرد منفی شد الان نمیدونم کدوم درسته نه ماهشه ولی باقالی خونمون نیاوردم باید همینروزا ببرم تکرار کنم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ازمايش دومي درسته

اولش هنوز بدنش نتونسته بود انزيم G6phرو بسازه الان قادر گاهي تا سه يا چهار ماهي بچه ها نميتونن بسازنن واسه همين اوليش فاويسمي اعلام ميشن با تكرار صحت بيماريشون معلوم ميشه

زندگي قشنگه وقتي كنارمي
پسر من تو اولین آزمایشش فاویسم بود دکتر تکرارش کرد منفی شد الان نمیدونم کدوم درسته نه ماهشه ولی باقا ...

اره ببر تا مطمعن بشی و به بچه بفهمون که بزرگ شد نباید بخوره خواهر زاده من الان یادش دادن که نباید اصلا طرف باقالی بره

2740

بچه ها فقط خوردن نیست

داداشای من فابیسم دارن

کلا جایی که باقله سبز باشه نباید برن

بوی باقله سبز بهشون بخوره ممکنه مسموم بشن

وقتی بچه بودیم همسایمون باقله کاشت جفت خونمون داداشام مسموم شد،خونش رو عوض کردن

علائمش اینکه اول چشماشون زرد میشه بعد صورت و بیحال میشن اگر زود نرسونی بیمارستان کل خونشون مسموم میشه

بله پسر من فاویسمه.تو این سه سالو و نیم اصلا نپختم تو خونه.و تا جایی که میدونم به پسر به مادر و دختر به پدر میره تو این زمینه چون من خودم فاویسم خفیفم.بعضیا خدایی نکرده به حالت مرگ میرسن

داداش من کوچیک بود داشت ما نمیدونستیم باقالی خورده بود کل خون بدنش با ادرارش رفت دکترا بهش خون تزریق کردن تا خوب شد خدا بهش رحم کرد الانم ۲۰ سالشه بوی باقالی و حنا بهش میخوره بی حال میشه

هرگز نگویمت ز کرم دست من بگیر 💚💚💚عمری گرفته ای مبادا رها کنی
ازمايش دومي درسته اولش هنوز بدنش نتونسته بود انزيم G6phرو بسازه الان قادر گاهي تا سه يا چهار ماهي ب ...

جواب این دوستمون درسته

همسر منم فاویسم شدید داره موقع تولد دخترم گفتم ازمایش بگیرن که مطمئن باشم ولی دکترش گفت ازمایش بدو تولد دقیق نیست و باید پنج شش ماهگی ازمایش بدی تا مطئمن بشی