2733
2734
عنوان

امروز فهمیدم که شوهرم سیگار کشیده خیلی ناراحتم دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 50 پست
من اینبار که فهمیدم عکس العملی نشون ندادم به خودش ولی الان دلم یجوریه میگم نکنه هر روز میکشه.بابام س ...

خوب کردی 

ببین سیگار کشیدن بد هست اما نه اونقدر بد که آرامشتون رو واسش بهم بزنی

به نظرم بهش بگو فلانی میدونم هنوزم سیگار میکشی من دوست ندارم بکشی اما میکشی حالاکه خواستهء من برات مهم نیست لااقل توی خونه بکش دوست ندارم بیرون در حالِ سیگار کشیدن دیده بشی

اینجوری شرمنده اش کردی شاید متحول بشه و نکشه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من بهش گفتم بدم میاد دوس ندارم بکشی

ی بار تو کیف پولش دیدم

ی بار تو داشبپرد ماشین ک گفت واسه داداشمه

ی بار تو وسیله های کارش گفت واسه دوستمه گفت واسش نکهدارم و اینا

ی بارم ی پاکت توی کیفش دیدم ولی هیچی نگفتم

این سری داستان میکنم دگ

خب من به چون فرهنگی بوده زنش شدم دوست نداشتم اهل این چیزا باشه

عزیزم فرهنگی بودن چه ربطی به سیگار داره؟؟؟؟

مگه کسایی که سیگار میکشن ارازل اوباشن😁

همسرِ من ارشدِ نفته و الانم مهندسِ ارشدِ شرکتِ نفت و گازه اما گاهی با اجازهء من توی تراسِ خونم سیگار میکشه منم اصلا دلم نمیگیره تازه اگه بچم خواب باشه میرم پیش کلی هم با همدیگه میخندیم به مدلِ سیگار کشیدنش😁

من بدم میاد حساسم به سیگار.عقیدم اینه که مردی که سیگار بکشه احتمالش هس که لب به چیزای دیگه هم بزنه

شما عقیده ات رو تغییر بده جانم😄😄😄

خیلــــــــی واسه همه چیز سفره پهن میکنی

2738
عزیزم فرهنگی بودن چه ربطی به سیگار داره؟؟؟؟ مگه کسایی که سیگار میکشن ارازل اوباشن😁 همسرِ من ارشدِ ...

نه منظورم درست متوجه نشدین کسایی که فرهنگی هستن نمیتونن هرکاری کنن حتی خود شوهرم میگه اگه خبر ببرن برا ادراره یا یکی ببینتم که سیگار میکشم اخراجم میکنن چون اینا بچه های مردم زیر دستشون هس بخاطر همین اموزش پرورش گیر میده بهشون حتی خانما هم مجاز نیستن که ارایش و مانتو تنگ اینا بپوشن.ولی از طرفی حرف شماهم درسته خب اگه میکشیده حداقل روز خاستگاری میخواست به من بگه تا من فکرام بکنم

ازش بخواه جلوی خودت بکشه! از اینکه ازت قایم کنه مه بهتره

شوهر منم سیگاری نیست ولی چندوقت پیش یه سیگار برگ گرفته بود جلوی خودم نشست لب پنجره کشید

همسرم همین مرا بس که تو باشی کنارم
ازش بخواه جلوی خودت بکشه! از اینکه ازت قایم کنه مه بهتره شوهر منم سیگاری نیست ولی چندوقت پیش یه سیگ ...

درود بر شما

آخه سیگار کشیدن چیزِ حادی نیست که بخاطرش مرد رو مجبور به پنهانکاری کنید

با همسرتون دوست باشید

شما عقیده ات رو تغییر بده جانم😄😄😄 خیلــــــــی واسه همه چیز سفره پهن میکنی

سفره پهن نکردم عزیزم گفتم دلم گرفته همین .بعدم هر کس یه اخلاقی داره حالا اینکه من دوست ندارم همسرم سیگاربکشه گناه کردم؟چطور اون خوب در مورد همه رفتار من نظر میده خوب بهم گیر میده ولی من سرهمه چی باهاش کنار بیام درکش کنم که چی بشه.مثلا من چادریم وقتی یه چیزی دستمه و به فاصله ی کوتاهی میخوام سوار ماشین بشم چادرم میندازم رو دوشم هزار بار بهم میگه چادرت سر کن من بدم میاد پس چرا اون به حرف من اهمیت نده یعنی همیشه باید فقط ما زنا بگیم چشم و درکشون کنیم

درود بر شما آخه سیگار کشیدن چیزِ حادی نیست که بخاطرش مرد رو مجبور به پنهانکاری کنید با همسرتون دوس ...

دقیقا عزیزم

اینجوری باعث میشه زن و شوهر بهم نزدیک باشن همیشه

برعکس گیرای بیش از اندازه باعث پنهانکاری میشه و همسر یاد میگیره به پنهانکاری کردن و تو موردای دیگم ممکمه اینکارو انجام بده، که تبعاتش به مراتب بدتره

همسرم همین مرا بس که تو باشی کنارم
سفره پهن نکردم عزیزم گفتم دلم گرفته همین .بعدم هر کس یه اخلاقی داره حالا اینکه من دوست ندارم همسرم س ...

خب همسرت اشتباه میکنه

شما گفتی عقیده ام اینه که مردی که سیگار میکشه کارای دیگه هم میکنه من گفتم واسه چیزای کوچیک سفره پهن نکن

اتفاقا نمیگم همسرت رو درک کن شما حق داری مجبور نیستی سیگار کشیدنش رو دوست بداری میگم کاری کن که شرمنده و متحول بشه و نکشه نه اینکه بد برخورد کنی و حریص ترش کنی

همسرتم کارِ بدی میکنه الکی بهت گیر میده😬

انشالله هر چه زودتر اونجوری بشه که میخوای

2706