2752
2734
عنوان

امروز فهمیدم که شوهرم سیگار کشیده خیلی ناراحتم دلم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 50 پست
عزیزم ناراحتی نداره که خیلیا وقتی استرس دارن یا اعصابشون بهم ریخته س یه سیگار میکشن . چیز خاصی نیس ...

خب من به چون فرهنگی بوده زنش شدم دوست نداشتم اهل این چیزا باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اووووووه یعنی ارزشش رو داره که دلت بگیره؟؟؟

وقتی اینجوری واکنش نشون میدی اتفاقا عکس جواب میده بذار باهات راحت باشه

در به در یه سیگار کشیده قتل که نکرده

همسرِ منم گاهی میکشه اما گذاشته توی یخچال و هر موقع بخواد که شاید چند ماه یکبار اونم بعد از خستگی باشه میگه مرضی یه دونه میدی؟😓میگم بردار و بپر تو تراس😁کلی ذوق زده میشه و میره نصفشو میکشه نصفه اش رو هم تو جاسیگاری له میکنه و میاد😄😄😄بعدشم کلی سرفه میکنه و میگه عجب غلطی کردم😁😁

مگه چیه که منعش کنم؟؟؟

اگر منعش کنم بدتر حریصش کردم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
بابای من جوونیاش سیگاری بوده ترک کرده الان بوی سیگار حالشو بهم میزنه کی میگه نمیشه ترک کرد

اره دایی منم الان 10 ساله ترک کرده هرکیم پیشش سیگار بکشه عصبی میشه میگه حالمو به هم میزنه😆ولی دایی من دکتر بهش گفت اگه سیگار بکشی میمیری از ترسش ترک کرد واسه همیشه 😂😂😂😂😂😂😂

اووووووه یعنی ارزشش رو داره که دلت بگیره؟؟؟ وقتی اینجوری واکنش نشون میدی اتفاقا عکس جواب میده بذار ...

من اینبار که فهمیدم عکس العملی نشون ندادم به خودش ولی الان دلم یجوریه میگم نکنه هر روز میکشه.بابام سیگاری هس دوست نداشتم همسرم هم سیگار بکشه اصلا فکرشم نمیکردم

خب من به چون فرهنگی بوده زنش شدم دوست نداشتم اهل این چیزا باشه

سیگار ربطی نداره به فرهنگی بودن یا نبودن

هرکسی یه خصوصیاتی داره که ما اسم رووش میزاریم میگم فلان چیزش بده یا خوبه. اگه آدم فرهنگی هست حتما خودش رعایت میکنه که زیادش نکنه. خودتو نگران نکن

گير بدي بيشتر ميكشه توي خفا، تازه عطرم ميزنه نفهمي به رو خودت نيار اين همه ميكشن، هر مردي ي كار خلافي بالاخره داره باز خداتو شكر كن به همينً گاهي ي نخ تموم ميشه خلافش 

2706