2733
2734
عنوان

پارک دوبل

16771 بازدید | 57 پست

۴شنبه امتحان دارم امشب زووووری با شوهرم رفتیم تمرین هررررچی دوبل زدم گند زدم.اونم عصبانیییی😠😠😠😠

همه چیم خوبه فاصله عقب؛جلو.ولی فاصلم تا جدول زیاده😢😢😢کسی میدونه چرا اینطور میشه؟کجای کارم اشتباس؟

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
فاصلت کمه یا زیاد

میگم ک زیاد.نمیدونم کجا اشتباه میکنم کجا دیر یا زود میچرخونم ک اینطور میشه

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین فیلمشو دانلود کن کلا ۵ دیقه س من شب امتحان انقدر نگاهش کردم فرداش با افسر رفتم پارکمو عالی انجام دادم 

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
2742
زود میشکونی

اهان پس باید اروم بشکونم؟؟؟

ببین فیلمشو دانلود کن کلا ۵ دیقه س من شب امتحان انقدر نگاهش کردم فرداش با افسر رفتم پارکمو عالی انجا ...

جدی؟بزنم دانلود عیلم پارک دوبل؟

2740
جدی؟بزنم دانلود عیلم پارک دوبل؟

اره همون پارک دوبل و سرچ کن بعد فیلمش تو اپارات هست خیلی خوبه خیلی چون هم تصویری و هم قشنگ توضیح داده 

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  

باید فرومون که مبچرخونی تو حرکت ماشین باشه. ثابت نچرخونی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
میگم ک زیاد.نمیدونم کجا اشتباه میکنم کجا دیر یا زود میچرخونم ک اینطور میشه

دنده عقب که میای موضع چراغ راهنما کوچولوعه که رو بدنسحواست باشه اون که رسید به ماشین جلویی بشکن فرمونو بعد قشنگ برو عقب بعدم صاف کن یه کوچولو بیا جلو درست میشه

حالا من هر چی بتایپم متوجه نمیشی حتما باید بشینی اتقد بری بیای تا قلقش بیاد دست

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
عزيزم زود فرمون دوم و ميزني از توي اينه جلو نگاه كن جدول بايد تموم شه بعدش فرمون دوم و بزني تازه نگر ...

نه اتفاقا پارک دوبل براشون ملاکه

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه
2706