2737
2739

چرا

غروبا که میشه روشن چراغا😃                                  میان از مدرسه خونه کلاغا                                   یاد حرفای اون روزت میفتم                                  که تا گفتی به جون دل شنفتم                             عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من                                              اسیر دل نبودم                                                  اگ عاقل بودم من                                             یادت میاد به من گفتی چیکار کن                         گفتی از مدرسه اون روز فرار کن                            فرار کردم من اون روز زنگ آخر                            نرفتم مدرسه تا سال دیگر                                   عجب غافل بودم من                                          اسیر دل بودم من 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها من دوسال ازدواج کردم ولی هنوز خدا بهم بچه نداده

استرس نداشته باش نگران نباش۰ خیلیاز ناباروریا بخاطر فشار روحی و فکریه۰ 

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
2740

خیلی پدر شوهرمو دوس دارم مثل پدرم بهش احترام میزارم امروز رفتم بهشون دوباره سر زدم مثل هرروز که میرم براش ذرت بو داده بردم چون میدونم دوست داره بعد یهو خالم پیام داد که بچه دختر خالم بدنیا اومده....

2706