2737
2739
عنوان

**(فان)** ماجراهای من و فسنجون😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 77 پست
چطوری استکرت بزرگ شده    

از یکی از بچه های سایت یاد گرفتم استیکرو زدی اول یه بار فاصلشو دیلیت کن بعد چند بار خودت اسپیس بزن.

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت

من یبار درس کردم خودم نخوردم اصن یجوری شده بود ولی شوهرم گذاشت روچشاش گف خعلی خوشمزس دوتا بشقاب خورد😅😅😅😅😘😘

یسری آدمارو نباید بالا برد باید بالا آورد😏😏😏😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب شانسی من اگه بودم گدا میومد پشت در همون فسنجونم بابد میدادم بهش ببره      

وای خدا اااا مث من😆😅😅😂😂😂😂😂😂

🌸🍃ڪــسے را ‎شریک قلبتــ کن که رد "خـ♥️ـدا را‎در چشمانشــ ببینــے ‎#یار_خداییَم_آرزوستــ ^.^
2742

گذشت تا اینکه شوهر خواهرم فوت شد چن سال بعد خواهرم بازم ازدواج کرد

دوماه پیش پاگشاش کردیم کلی غذا پختم که فسنجونم جزوش بود خواهرم با ترس و لرز گفت اجی؟؟ ببینم خوب شده؟؟ کمی چشید دید وای عالیه... گفتم خاموش کن زیرشو تا موقع شام 

خلاصه قبل شام رفتم کمی به بچه برسم مامان و اجیم سفره چیدن یهو آبجیم گفت بنظرم فسنجونو نیار یه جوری شده فک کردم شوخی میکنه اصرار کردم نه بیار اونم آورد .

اومدم دیدم وای!!!!! ای چیه؟؟ سوپه؟؟ مرغاش انگار ریش ریش شده بود توش عین سوپ

کاشف به عمل اومد خواهرم زیرشو خاموش نکرده فقط کمش کرده بود مرغ تو خورش له شده بود😭😭😭😭😭😭😭😭

2740
از یکی از بچه های سایت یاد گرفتم استیکرو زدی اول یه بار فاصلشو دیلیت کن بعد چند بار خودت اسپیس بزن.

ممنون

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

فسنجون خیلی راحته فقط زمان میخواد تا جا بیافته. اتفاقا برای مهمونی غذای خوبیه. چون میشه گردوهاشو یه روز پیش آماده کرد، حتی رب انار و شکر هم بزنین، روز مهمونی، فقط مرغا رو سرخ کنید و نیم ساعت بزارین توش بپزه ، که خیلی هم له نشه. مجلسی هم هست حسابی ی.

2706