2733
2734
عنوان

**(فان)** ماجراهای من و فسنجون😂😂

1181 بازدید | 77 پست

تازه ازدواج کرده بودم خواهرمم میخواستیم پاگشا کنیم خدایی دستپختم خوب بود ولی فسنجون تابحال نپخته بودم بعد مهمونی به این مهمی با اعتماد به نفس رفتم سراغ فسنجون

اول ۶ قاشق ارد تفت دادم بعد یه عالمه گردوی امریکایی از اون سفیدا ریختم توش با ۳ شیشه رب انار با نیم کیلو شکر🤣🤣🤣

خلاصه شده بود کلوچه گردویی ازبس غلظت داشت باید گاز میزدی به خورش قاشق بهش اثر نمیکرد . وقتم نبود غذای دیگه ای درست کنم ساعت ۱۰ شب بود من هنوز سفره ننداخته بودم نشستم تو اشپزخونه کلی گریه😢 کردم😭😭😭

یهو زنگمونو زدن همسایمون یه عالمه غذای نذری اورده بود خیلی شیک و مجلسی😋

گذاشتم رو سفره ، همه با تعجب😨 گفتن: عه ما فک کردیم داری فسنجون مییپزی؟؟؟ من خیلی ریلکس گفتم نه... مرغ بود😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فستجون ارد؟!؟!؟ سه تا قاسق رب انار ٣ تا زياده

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

امداد غیبی!

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
2740

منم فسنجون درست کردم برا بار اول 

دیدم فسنجونم روغن ننداخته هی روغن میریختم 

تا اینکه بعد دوساعت بخدا 

به اندازه یه وجب روغن رو فسنجون نشست😂😂😂

حالا با ملاقه روغنارو میگرفتم😖😖😖😖

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

عجب شانسی من اگه بودم گدا میومد پشت در همون فسنجونم بابد میدادم بهش ببره     

مرجان لب لعل تو مر جان مرا قوت،   یاقوت بگویم لب لعل تو و یا قوت،   قربان وفاتم به وفاتم گذری کن،    تا بوت همی بشنوم از رخنه تابوت

خسته نباشی چیز دیگه نبود بریزی توش

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ