2737
2734
سلام .کسی ازشما هست که قدیمها نوارقصه موش باهوش رو داشته ؟ از شرکت توسن بود... یه موشه ویه خرگوشه دنبال کسی میگشتن که عمرها رو تقسیم میکنه!؟ ... اول نوار هم حیوونای جنگل یکی یکی با شعر خودشونو معرفی میکردن. بعد موشه وخرگوشه میرفتن تا یه زنبور و یه کرم ابریشم و یه عقاب میدیدن واینا هر کدوم یه آواز میخوندن...

اگه کسی هست که هنوز این نوار قصه رو داره لطفا به من بگه... شما هم اگه دنبال نوار قصه های قدیمی تون هستید از اینجا اعلام کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من شهر قصه رو داشتم. خیلی قشنگ بود. عاشق اون قسمتش بودم که خاله سوسکه به خواستگاراش میگفت اگه دعوامون شه منو با چی میزنی؟ آخر سر موشه می گفت نمیزنمت! با دم نرم و نازکم نازت می کنمممممممممممم.
منم مرغ تخم طلا را داشتم ولی گم شد همون مرغه که تخم طلا می ذاشت و می خواست شوهر کنه و خروسها می آمدند خواستگاری.ولی الان خانم حنا را و کاج کوچولو و پینوکیو را دارم.
نقطه جان 14 بهمن به دنیا اومد

Lilypie First Birthday tickers
منم حسن کچل رو داشتم...

آخی یکی دیگه هم بود که 1 پیرزنی بود که تو 1 شب زمستون حیوونا میومدن در خونش و میگفتن اون شب رو بگذاره پیشش بمونن...و بعداون شب... همه حیوونا پیش پیرزن موندن برای همیشه...

خاله سوسکه رو هم داشتم....

یکی دیگه بود یک مرغی بود که خروس های مختلف میومدن ازش خواستگاری میکردن.خروس های مختلف با تیپ های شخصیتی مختلف(فک کنم همین که فینگلی هم داشته)............

یادش بخیر.....
2706