2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوره يوسف خوندن و به سيب فوت كردن و بعد خوردن منتهي مامان من بهم گفت وقتي ماه شب چهارده است نگاه ماه كنم و اينكار رو انجام بدم 

خوردن ميوه هاي خوب و خوشگل البته اينو از خودم گفتم

خوردن گلابي 

منتهي بيشتر پدر فهميدم اينكار رو بكنه 

سوره يوسف خوندن و به سيب فوت كردن و بعد خوردن منتهي مامان من بهم گفت وقتي ماه شب چهارده است نگاه ماه ...

ینی شب چهاردهم ماه قمری نگاه ماه کنیم؟

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
2728
ینی شب چهاردهم ماه قمری نگاه ماه کنیم؟

در نگاه به ماه بیشتر تحقیق کنین. اگر ماه دچار گرفتگی باشه شنیدم ضرر داره

دستم را گرفته ای یا رب. سپاست میگویم ای برترین معشوق. اگر گنده تر از دهانم نباشد کمکم کن کمی رنگی از تو بگیرم. قلبم زیر بار گناهانم مرده. او را به قدرتت زنده کن
2738

دوستان عزیز من مادر نشدم ولی از کسایی که رشته ی ژنتیک خوندن شنیدم که قیافه وخوشگل شدن یا نشدن بخواست خدا واینکه کدوم ژن ها از پدرو مادر به بچه برسه داره، ژن ها هم از هفت نسل قبل ممکنه به بچه برسه وهیچ چیزی 

مثل نگاه کردن یا خوردن، روی ژن ها تاثیری نداره، پس فقط از خدا بخواین که بچتون قبل از همه سالم، والبته زیبا وباهوش بشه والسلام، مادر من دوران حاملگی خیلی میوه ی، به می‌خورد ولی قیافه ی من بااینکه پدر ومادر زیبا وخیلی بانمکی دارم، خیلی خیلی معمولی ورو به پایینه، درسته نظرها وسلیقه ها فرق میکنه ولی به‌نظر خودم اصلا شبیه مامان وبابا خوشگل وبانمک خودم نشدم واز قیافم به شدت ناراضی ام ولی خب تا حکمت خدا چی باشه،  نمیشه با خواست خدا جنگید☺️

در وقت جماع کردن سخن مگویید که اگر از آن نزدیکی فرزندی متولد شود آن فرزند شاید لال شود جماع نکنید ...

این چرت و پرتها و خرافات که منبع موثق نداره چیه میفرستی اخه!!!!!

زیباتر شدن جنین با داروی گیاهی طب سنتی افلاطون ☎️📞09179170344 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344
2706